Blog > Komentarze do wpisu
Rihanna w duecie z Bono ??

Rihanna chce stanąć pod parasolką Bono i nagrać duet z liderem U2. Oboje już spotkali się aby omówić ich wspólną pracę. Dowiedziała się, że dublińczyk jest wielkim fanem jej muzyki. Oto co powiedziała osoba z otoczenia Rihanny:


"Ona zawsze była wielką fanka U2 i powiedziała swojej wytwórni, że chciałaby pracować z Bono. W odpowiedzi usłyszała, że on jest jej wielkim fanem. Jego dzieci były bardzo podekscytowane kiedy powiedział im, że idzie na spotkanie z Rihanną. Zamierzają się spotkać podczas niedzielnej gali Grammy. Ustalą wtedy dokładna datę, kiedy będą mogli się spotkać w studiu nagraniowym. Wszyscy sądzą, że stworzą świetny duet".


Oto co powiedziała osoba z otoczenia Bono:
"To będzie dla nich szalony rok- są rozchwytywani i bardziej popularni niż kiedykolwiek. Jednakże wygląda na to, że znajdą czas na nagranie i wydanie singla z Rihanną. Spotkają się niedługo".

Sweetrihanna.net

sobota, 07 lutego 2009, kingsterziom

Polecane wpisy

  • Rihanna w Los Angeles - 24.04.17

    Jak się okazało, Rihanna spędziła kilka ostatnich dni w Londynie! Nie wiadomo czym dokładnie zajmowała się tam artystka, ale z pewnością dowiemy się tego niebaw

  • Rihanna w Los Angeles - 19.04.17

    Po spędzeniu kilku dni w Los Angeles, Rihanna opuściła już Kalifornię. Artystka zostałasfotografowana wczoraj wieczorem na lotnisku LAX Airport w Los Angeles. G

  • Rihanna w Los Angeles - 18.04.17

    Powyżej znajdziecie ponad 70 zdjęć zrobionych Rihannie wczoraj po południu, gdy wchodziła do sklepu Pumy typu pop-up, który powstał w Los Angeles w Kalifornii.

Komentarze
Gość: Karolinkaaaa, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/02/07 15:45:18
ooo!! to byłoby cos ciekawego...; takiego duetu jeszcze nie było xDD