Blog > Komentarze do wpisu
Kolekcja szminek Mattemoiselle już w sprzedaży!

Najnowsze dzieło Rihanny i jej szturmującej rynek marki Fenty Beauty, czyli składającej się z aż 14-tu różnych i wyjątkowych odcieni szminek z najnowszej kolekcji Mattemoiselle są dostępne od dziś w sprzedaży!

14 różnych kolorów, które zostały starannie dobrane przez artystkę tak, by jak najlepiej odzwierciedlały nastrój każdej z kobiet. Wśród nich znajdziemy m.in. ognistą czerwień, jaskrawy róż, ciemną zieleń, granat, a także uwielbiany na całym świecie odcień nude. Nazwy każdego z produktów są jak na Rihannę przystało niebywale oryginalne.

Kolekcja Mattemoiselle Plush Matte to szminki o długotrwałej, a przy tym niezwykle delikatnej formule, idealnie podkreślającej każdy kolor skóry, co przy ich tworzeniu było niezwykle ważnym elementem dla artystki. 

"Chciałam stworzyć kolekcję szminek, w której każdy kolor będzie idealnie pasował do każdego koloru skóry. Chciałam udowodnić, że używanie szminek powinno być zabawą, a nie obawą". - powiedziała gwiazda. 

Rihanna, której usta są przepiękne i niemalże idealne zaprezentowała na nich wszystkie 14 odcieni z kolekcji Mattemoiselle! Znajdziecie je tutaj!

Szminki są już do nabycia w drogeriach Sephora i Harvey Nichols niemalże na całym świecie. Oprócz tego zakupić można je również na oficjalnych stronach internetowych Fenty Beauty, Sephora i Harvey Nichols. Cena każdej z nich to 18 dolarów, czyli około 78 złotych. Harvey Nichols oferuje bardzo szybką i profesjonalną wysyłkę do Polski, ponadto na ich stronie znajdziecie ceny wszystkich produktów podanych w złotówkach.


wtorek, 26 grudnia 2017, kingsterziom

Polecane wpisy

  • Rihanna w Los Angeles - 21.12.17

    Rihanna wybrała się wczoraj wieczorem wraz ze swoimi przyjaciółmi i rodziną na koncert Jay'a-Z, który odbył się w The Forum w Los Angeles. Gwiazda wyglądała nap

  • Wideo: Rihanna wystąpiła z Kendrickiem Lamarem!

    Od ostatniego występu Rihanny minęło naprawdę sporo czasu, może aż ciężko w to uwierzyć ponad rok. Wczoraj po południu w dzielnicy Watts w Los Angeles odbył się

  • Wideo: Pierwszy zwiastun do filmu "Ocean's 8"!

    W sieci zadebiutował właśnie pierwszy ponad dwuminutowy zwiastun do filmu "Ocean's 8", w którym jedną z głównych ról obok Sandry Bullock i Cate Blanchett zagra