Blog > Komentarze do wpisu
Kolekcja szminek Mattemoiselle już w sprzedaży!

Najnowsze dzieło Rihanny i jej szturmującej rynek marki Fenty Beauty, czyli składającej się z aż 14-tu różnych i wyjątkowych odcieni szminek z najnowszej kolekcji Mattemoiselle są dostępne od dziś w sprzedaży!

14 różnych kolorów, które zostały starannie dobrane przez artystkę tak, by jak najlepiej odzwierciedlały nastrój każdej z kobiet. Wśród nich znajdziemy m.in. ognistą czerwień, jaskrawy róż, ciemną zieleń, granat, a także uwielbiany na całym świecie odcień nude. Nazwy każdego z produktów są jak na Rihannę przystało niebywale oryginalne.

Kolekcja Mattemoiselle Plush Matte to szminki o długotrwałej, a przy tym niezwykle delikatnej formule, idealnie podkreślającej każdy kolor skóry, co przy ich tworzeniu było niezwykle ważnym elementem dla artystki. 

"Chciałam stworzyć kolekcję szminek, w której każdy kolor będzie idealnie pasował do każdego koloru skóry. Chciałam udowodnić, że używanie szminek powinno być zabawą, a nie obawą". - powiedziała gwiazda. 

Rihanna, której usta są przepiękne i niemalże idealne zaprezentowała na nich wszystkie 14 odcieni z kolekcji Mattemoiselle! Znajdziecie je tutaj!

Szminki są już do nabycia w drogeriach Sephora i Harvey Nichols niemalże na całym świecie. Oprócz tego zakupić można je również na oficjalnych stronach internetowych Fenty Beauty, Sephora i Harvey Nichols. Cena każdej z nich to 18 dolarów, czyli około 78 złotych. Harvey Nichols oferuje bardzo szybką i profesjonalną wysyłkę do Polski, ponadto na ich stronie znajdziecie ceny wszystkich produktów podanych w złotówkach.


wtorek, 26 grudnia 2017, kingsterziom

Polecane wpisy

  • Rihanna w Paryżu - 21.06.18

    W Paryżu rozpoczął się właśnie Tydzień Mody. Rihanna, która od lat uznawana jest za ikonę mody nie mogło tam zabraknąć. Artystka pojawiła się na pokazie najnows

  • Wideo: Obsada filmu "Ocean's 8" w programie "The Graham Norton Show"!

    Wczoraj wieczorem swoją emisję miał najnowszy odcinek programu "The Graham Norton Show", w którym gośćmi specjalnymi były panie z obsady filmu "Ocean's 8". Na k

  • Rihanna w Londynie - 15.06.17

    Rihanna została sfotografowana w piątek nad ranem, a dokładnie o godzinie 4:45, gdy opuszczała jeden z klubów w Londynie. Artystka wybrała na tę okazję czarną s