Blog > Komentarze do wpisu
Grammy Awards 2018!

Wczoraj wieczorem w NowymJorku w hali Madison Square Garden odbyła się 60-ta ceremonia rozdania nagród Grammy Awards 2018. Największymi zwycięzcami tegorocznej gali okazali się Bruno Mars i Kendrick Lamar, którzy zabrali do domu odpowiednio 6 i 5 statuetek.

Dla Kendricka Lamara, który otworzył show wspaniałym występem wieczór rozpoczął się w bardzo miłych okolicznościach, ponieważ już kilka minut później raper wyszedł na scenę, by wraz Rihanną odebrać nagrodę w kategorii "Best Rap/Sung Performance" za ich wspólny hit "Loyalty"! Jest to już 9-ta statuetka Grammy w karierze gwiazdy! Gratulacje!! 

Rihanna, która ku wielkiemu zaskoczeniu nie pojawiła się na czerwonym dywanie, a kamery dostrzegły ją dopiero w chwili ogłoszenia zwycięzcy. Artystka odebrała statuetkę w brązowej, skórzanej kreacji projektu Alexandre Vauthier, do której dobrała skórzane rękawiczki i wysokie buty. Włosy Rihanny zostały mocno pokręcone i zaczesane lekko do tyłu.

Chwilę później artystka wystąpiła na scenie, gdzie wraz z DJ Khaledem i Brysonem Tillerem wykonała ich wspólny hit "Wild Thoughts". Gwiazda dostarczyła naprawdę solidne show, podczas którego zaprezentowała świetny wokal i bardzo ciekawą choreografię. Podczas występu Rihanna miała na sobie przepiękną różową sukienkę, którą specjalnie dla niej uszył projektant Adam Selman. Kreacja została wykonana z ponad 275 tysięcy (!) kryształków Swarovski. To oznacza, że znalazło się w niej dużo więcej kryształków niż w słynnej już sukni założonej przez gwiazdę na galę CFDA Awards.

Rihanna wróciła po swoim występie na widownię, gdzie w towarzystwie Kendricka Lamara i swojej przyjaciółki Melissy Forde dokończyła oglądać show. Poniżej znajdziecie wszystkie zdjęcia zrobione podczas ceremonii.

poniedziałek, 29 stycznia 2018, kingsterziom

Polecane wpisy

  • Rihanna promuje nowe produkty Fenty Beauty w Mediolanie!

    W ciągu ostatnich kilku miesięcy Rihanna była widziana publicznie dosłownie pare razy. Gwiazda, która od od dłuższego czasu spotyka się zsaudyjskim miliarderem

  • Rihanna w Nowym Jorku - 27.02.18

    Po hucznych 30-tych urodzinach, które Rihanna obchodziła 20 lutego w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół, a także chłopaka Hassana Jameela, gwiazda opuściła

  • Rihanna w Nowym Jorku - 16.02.18

    Rihanna zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że odkąd związała się z Hassanem Jameelem i na stałe zamieszkała w Londynie widujemy ją średnio cztery/pięć razy w