Blog > Komentarze do wpisu
Rihanna wzięła udział w konferencji Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji!

Rihanna ma wielkie serce i udowodniła to już wiele razy. Artystka zawsze dąży do tego, by pomoc otrzymał każdy kto tego potrzebuje. 

Rihanna, która od 2016 roku jest ambasadorką Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji, czyli stowarzyszenia zajmującego się zapewnieniem dostępu do edukacji dzieciom z krajów rozwijających się. Gwiazda z wielkim zapałem zachęca największych światowych przywódców, by w jak największym stopniu zaangażowali  się w pomoc dla światowego ruchu na rzecz edukacji. Wczoraj po południu w Dakarze w Senegalu odbyła się konferencja, podczas której omawiane były sprawy finansowania edukacji w krajach, które najbardziej jej potrzebują. Obecni byli na niej m.in. Prezydent Francji, Emmanuel Macron oraz Prezydent Senegalu, Macky Sall. Gościem specjalnym była Rihanna, która wygłosiła krótkie ale jakże ważne przemówienie:

"Chciałabym bardzo podziękować prezydentowi Macronowi i prezydentowi Sallowi za zaproszenie i zorganizowanie tej ważnej konferencji. Chciałabym też osobiście podziękować wszystkim, którzy przekazali datki dla organizacji. Osiągnęliśmy już bardzo wiele, ale nasza praca nigdy się nie kończy. Mamy przed sobą długą drogę. To walka, której nie przerwiemy, dopóki każdy chłopiec i każda dziewczynka nie uzyskają dostępu do edukacji".

Rihanna, która na tę okazję wybrała elegancki garnitur od Ralpha Laurena wymieniła następnie uścisk dłoni ze wszystkimi ważnymi osobistościami obecnymi na konferencji. Poniżej możecie obejrzeć jej przemówienie.

sobota, 03 lutego 2018, kingsterziom

Polecane wpisy

  • Rihanna w Paryżu - 21.06.18

    W Paryżu rozpoczął się właśnie Tydzień Mody. Rihanna, która od lat uznawana jest za ikonę mody nie mogło tam zabraknąć. Artystka pojawiła się na pokazie najnows

  • Wideo: Obsada filmu "Ocean's 8" w programie "The Graham Norton Show"!

    Wczoraj wieczorem swoją emisję miał najnowszy odcinek programu "The Graham Norton Show", w którym gośćmi specjalnymi były panie z obsady filmu "Ocean's 8". Na k

  • Rihanna w Londynie - 15.06.17

    Rihanna została sfotografowana w piątek nad ranem, a dokładnie o godzinie 4:45, gdy opuszczała jeden z klubów w Londynie. Artystka wybrała na tę okazję czarną s

Komentarze
2018/02/05 17:23:02
Popieram takie inicjatywy. Ktoś powie, że to forma marketingu jaki wielu celebrytów uprawia, ale ważne jest to, że dzięki temu dzieje się coś dobrego.