niedziela, 28 sierpnia 2016
Rihanna w Nowym Jorku - 27.08.16

Przygotowania Rihanny do jej dzisiejszego występu podczas ceremonii wręczenia nagród MTV Video Music Awards 2016 trwają w najlepsze. Artystka została sfotografowana wczoraj po południu przed areną Madison Square Garden, w której odbędzie się gala. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

sobota, 27 sierpnia 2016
Rihanna otworzy galę MTV Video Music Awards 2016!

Rihanna poinformowała na pośrednictwem swojego Twittera, że otworzy swoim występem ceremonię rozdania nagród MTV Video Music Awards 2016, która odbędzie się już jutro w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Drake gratuluje Rihannie zdobycia nagrody MTV Video Vanguard!

Jak wiecie, Rihanna otrzyma już jutro specjalną nagrodę MTV Video Vanguard Award, która przyznawana jest artystom za ich wkład w kulturę stacji. Otrzymują ją głównie wykonawcy oraz reżyserowie.

W związku z tym kanadyjski raper oraz bliski przyjaciel gwiazdy, Drake pogratulował jej za to niesamowite osiągnięcie w niezwykle uroczy sposób. Artysta wpadł na pomysł wywieszenia ogromnych bilbordów w przeróżnych miejscach w Stanach Zjednoczonych, na których widnieje napis "Gratulacje dla Rihanny od Drake'a oraz ekipy OVO (October's Very Own)".

Rihanna w Nowym Jorku - 26.08.16

Paparazzi sfotografowali Rihannę wczoraj po południu na ulicach Nowego Jorku. Artystka widziana była m.in. w pobliżu swojego apartamentu oraz jednego z gabinetów dentystycznych w mieście. Powyżej znajdziecie ponad 120 zdjęć.

piątek, 26 sierpnia 2016
Rihanna w Nowym Jorku - 25.08.16

Rihanna kontynuuje swoje przygotowania do występu podczas gali wręczenia nagród MTV Video Music Awards 2016, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Artystka została sfotografowana wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Gwiazda udała się następnie na próby.

czwartek, 25 sierpnia 2016
Rihanna w Nowym Jorku - 24.08.16

Rihanna rozpoczęła już przygotowania do swojego niedzielnego występu na gali MTV Video Music Awards 2016. Artystka została sfotografowana wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Powyżej znajdziecie 50 zdjęć.

środa, 24 sierpnia 2016
Rihanna w Nowym Jorku - 23.08.16

Paparazzi sfotografowali Rihannę wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Powyżej znajdziecie ponad 15 zdjęć.

wtorek, 23 sierpnia 2016
Rihanna w Nowym Jorku - 22.08.16

Po spędzeniu niespełna dwóch miesięcy w Europie, Rihanna wróciła już do Stanów Zjednoczonych. Artystka została sfotografowana wczoraj wieczorem, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

poniedziałek, 22 sierpnia 2016
Utwór "Love On The Brain" kolejnym singlem Rihanny!

Na tę wiadomość czekała większość fanów Rihanny. Ulubieniec publiczności jak i samej Rihanny, utwór "Love On The Brain" jest kolejnym singlem z ostatniego albumu gwiazdy zatytułowanego ANTI. Piosenka pokazuje zarówno artystyczną jak i wokalną dojrzałość Rihanny, co usłyszeć można nie tylko w studyjnej wersji, ale przede wszystkim podczas występów na żywo.

Rihanna-Fenty.eu

Rihanna ponownie wystąpiła na festiwalu muzycznym V Festival!

Rihanna wystąpiła wczoraj wieczorem podczas drugiego dnia festiwalu muzycznego V Festival w Chelmsford w Wielkiej Brytanii. Po raz kolejny artystka dostarczyła wielotysięcznej publiczności wielu wrażeń i zaprezentowała im swój świetny wokal. Powyżej znajdziecie ponad 80 zdjęć.

Niestety był to ostatni występ gwiazdy w Europie. Teraz czeka ją kilka festiwali w Stanach Zjednoczonych takich jak Made In America Festival oraz Global Citizen Festival. 28 sierpnia artystka otrzyma również specjalną nagrodę MTV Video Vanguard Award.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 676