piątek, 22 czerwca 2018
Rihanna w Paryżu - 21.06.18

W Paryżu rozpoczął się właśnie Tydzień Mody. Rihanna, która od lat uznawana jest za ikonę mody nie mogło tam zabraknąć. Artystka pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji domu mody Louis Vuitton, którego dyrektorem kreatywnym niedawno został Virgil Abloh. Zaliczył on bardzo udany debiut, a show obejrzeli m.in. Kim Kardashian, Kanye West, Kylie Jenner, Travis Scott, Victor Cruz, Naomi Campbell, Bella Hadid oraz Rita Ora.

sobota, 16 czerwca 2018
Wideo: Obsada filmu "Ocean's 8" w programie "The Graham Norton Show"!

 

Wczoraj wieczorem swoją emisję miał najnowszy odcinek programu "The Graham Norton Show", w którym gośćmi specjalnymi były panie z obsady filmu "Ocean's 8". Na kanapie obok Sandry Bullock, Cate Blanchett, Sandry Paulson i Heleny Bonham Carter usiadła również Rihanna. Gwiazda została zapytana m.in. o swoją słynną złotą kreację, którą włożyła na galę MET w 2015 roku, o notoryczne wynoszenie kieliszków w winem z restauracji/klubów, swojej postaci w filmie, a także o muzyce!

Jeśli jesteście zainteresowani co dokładnie powiedziała Rihanna zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej!

Rihanna w Londynie - 15.06.17

Rihanna została sfotografowana w piątek nad ranem, a dokładnie o godzinie 4:45, gdy opuszczała jeden z klubów w Londynie. Artystka wybrała na tę okazję czarną sukienkę, do której dobrała kurtkę typu bomber jacket, czarne szpilki, mini torebkę i parę ciemnych okularów. 

Rihanna w Londynie - 13.06.17

Powyżej znajdziecie kilka zdjęć zrobionych Rihannie w środę, 13 czerwca gdy była w drodze do jednej z restauracji w Londynie. Artystka spotkała się w lokalu z resztą obsady filmu "Ocean's 8", czyli m.in. Sandrą Bullock, Cate Blanchett czy Mindy Kaling.

czwartek, 14 czerwca 2018
Rihanna na premierze filmu "Ocean's 8" w Londynie - 13.06.17

Po Nowojorskiej premierze filmu "Ocean's 8", która odbyła się w zeszły wtorek przyszedł czas na Londyn. Rihanna, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Sarah Paulson, Mindy Kaling oraz Helena Bonham Carter, czyli 6 na 8 pań, które pojawiły się czerwonym dywanie. Brakowało jedynie Awkwafiny i Anne Hathaway. 

Barbadoska zaprezentowała się tego wieczoru w złotej kreacji francuskiego domu mody Poiret, do której dobrała błyszczące sandałki na obcasie od Giuseppe Zanotti, mini torebkę od Christiana Louboutina oraz imponującą złotą biżuterię. Włosy gwiazdy zostały upięte w uroczy kok. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce podczas premiery. 

Przypominamy, że polska premiera filmu "Ocean's 8" odbędzie się już 22 czerwca. Zapraszamy do kin!

piątek, 08 czerwca 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 7.06.18

Po spędzeniu zaledwie kilku dni w Nowym Jorku, Rihanna opuściła już miasto. Artystka została sfotografowana wczoraj wieczorem, gdy z uśmiechem na twarzy przechodziła przez terminal lotniska JFK Airport w Nowym Jorku. Gwiazda udała się prawdopodobnie do Londynu, gdzie mieszka już od dłuższego czasu. 

czwartek, 07 czerwca 2018
Rihanna promuje fundację Clara Lionel Foundation w Nowym Jorku!

Mimo, że pod koniec lutego Rihanna skończyła 30 lat często odnosimy takie wrażenie, że z biegiem czasu artystka wygląda coraz młodziej. Wczoraj wieczorem w jednym ze sklepów marki Stance, z którą gwiazda współpracuje już od wielu lat odbyła się promocja kolejnych produktów sygnowanych nazwiskiem Rihanny. Tym razem były to skarpetki z wyszytym logo świetnie prosperującej fundacji artystki, dzięki której udało jej się już pomóc milionom osób na całym świecie.

Gwiazda wyglądała wręcz przepięknie w błyszczącej kreacji projektu Matthew Adamsa Dollana, wykonanej specjalnie dla niej i szpilkach od swojego ulubionego projektanta Manolo Blahnika, do których dobrała mini torebkę od Jasona Stalvey'a oraz naprawdę imponującą biżuterię. Całość dopełnił lekki makijaż oraz czarne wyprostowane włosy.

Do zdjęć z Rihanną pozowała jej urocza mama, Monica. Oprócz niej w sklepie pojawili się również jej młodszy brat Rorrey oraz kuzyn TeeJay.

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna w Nowym Jorku - 6.06.18

Bardzo rzadko mają ostatnio ku temu okazję, ale czasami im się to udaje. Paparazzi sfotografowali Rihannę wczoraj późnym popołudniem na ulicach Nowego Jorku. Artystka była w drodze do sklepu marki Stance, w którym odbyła się promocja kolejnych produktów sygnowanych jej nazwiskiem. Powyżej znajdziecie ponad 25 zdjęć.

środa, 06 czerwca 2018
Premiera filmu "Ocean's 8" w Nowym Jorku - 5.06.18

Wczoraj wieczorem w Nowym Jorku odbyła się premiera najnowszego filmu Garry'ego Rossa, "Ocean's 8"! Na czerwonym dywanie pojawiły się oczywiście wszystkie 8 pań, czyli Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Helena Bonham-Carter, Mindy Kaling, Awkwafina oraz Rihanna. Barbadoska zaprezentowała się w ciekawej kreacji projektu domu mody Givenchy, szpilkach od Manolo Blahnika, do których dobrała biżuterię Bulgari oraz Le Vian. Włosy artystki zostały zaczesane lekko do tyłu. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna otrzymała ogromne wsparcie ze strony swojej rodziny, która pojawiła się na premierze w licznym gronie. Oprócz mamy Monici, dziadka Lionela, braci Rorreya i Rajada, artystce towarzyszyła też jej ulubienica Majesty.

Przypominamy, że film "Ocean's 8" trafi na ekrany polskich kin w piątek, 22 czerwca!

piątek, 11 maja 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 10.05.18

 

Po spędzeniu kilku dni w Nowym Jorku, Rihanna opuściła miasto wczoraj wieczorem. Paparazzi sfotografowali artystkę, gdy przechodziła przez terminal lotniska JFK Airport w ogromnej czarnej kurtce, do której dobrała parę ciemnych okularów i wygodne klapki Fenty x Puma. Na razie nie wiadomo dokąd następnie udała się Rihanna, ale prawdopodobnie jest to Londyn. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 713