piątek, 30 września 2016
Rihanna na pokazie domu mody Dior w Paryżu - 30.09.16

Rihanna, która swoją współpracę z jednym z najbardziej prestiżowych domów mody, czyli Diorem rozpoczęła na początku 2015 roku, bardzo mocno związała się z tą jakże prestiżową marką.

Tak więc, podczas dzisiejszego pokazu najnowszej kolekcji domu mody nie mogło zabraknąć artystki, która gdy tylko pojawiła się (z jak na nią przystało kilkudziesięciominutowym spóźnieniem) oczy zebranych gości zwrócone były tylko na nią. Gwiazda wyglądała wręcz przepięknie w białej kreacji z najnowszej kolekcji Diora, do której dobrała małą torebkę, a także lustrzane okulary pochodzące również z najnowszej kolekcji marki. Całość dopełniły wiązane wokół łydek szpilki DSquared2. 

Rihanna w Paryżu - 29.09.16

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie wczorajszego wieczora w centrum Paryża. Artystka wybrała na tę okazję czarną bluzę pochodzącą z jesienno/zimowej kolekcji Fenty x Puma, a także zamszowe kozaki, które gwiazda zaprojektowała we współpracy z Manolo Blahnikiem. 

czwartek, 29 września 2016
Rihanna opowiada o wiosennej kolekcji Fenty x Puma!

Wczoraj wieczorem odbył się pokaz długo wyczekiwanej kolekcji Rihanny dla PUMY na sezon wiosna/lato 2017. Było dużo różu, bieli oraz fioletu, a sama gwiazda ryskała radością, kiedy wyszła na koniec prezentacji, aby ukłonić się zebranym w Hôtel Salomon de Rothschild gościom. Jednak jeszcze przed pokazem, magazyn Vogue złapał piosenkarkę za jego kulisami i zadał kilka pytań dotyczących kolekcji, Paryża i inspiracji.

Powiedz nam o klimacie twojej nowej kolekcji:

"Jest zdecydowanie inna od tej pierwszej, która była o wiele mroczniejsza. Mnie wiosna kojarzy się ze świeżością, mimo tego, że sama nie zrezygnuje z ubierania się na czarno. Nie chciałam, aby ta kolekcja była zbyt radosna, dlatego zachowałam uliczny ton ubrań - były one sportowe i zdecydowanie inspirowane osiemnastowieczną kulturą i modą francuską, głównie Marią Antoniną oraz Wersalem. Miała (Maria) królewski sposób bycia i wszystko robiła na wielką skalę. Chciałam to połączyć ze sportem; pomyślałam, że to będzie wyzwanie i nie myliłam się! Jednak bardzo mi się podobała praca nad tą kolekcją i mam nadzieję, że ludzie też ją polubią".

Dlaczego wybrałaś Paryż na miejsce zaprezentowania kolekcji:

"Wybrałam Paryż, ponieważ chciałam, aby ludzie poczuli cały klimat tej kolekcji. Chciałam, aby poczuli, że te ubrania to coś, co Maria Antonina założyłaby na siłownię lub do gry w tenisa. Tak to sobie wyobrażałam i mam nadzieję, że ludzie również podejdą do tego na wpół serio. Innym wyzwaniem było zaprojektowanie ubrań dla mężczyzn. Kiedy to robiłam, często myślałam o sobie. Jak wiesz, sama często ubieram męskie rzeczy. Pomyślałam więc, żeby zaprojektować coś, co ja lubię nosić. Dzisiejszy pokaz będzie bardzo salonowy, bardzo francuski. Inspiracją dla pokazu były te organizowane w przeszłości przez Christiana Diora, które często odbywały się w małych salach. Byłam niezwykle zdumiona, kiedy udałam się do siedziby marki Dior i usłyszałam historie o tym, jak pokazywał kolekcje w tych małych pomieszczeniach, ponieważ Dior to taka ogromna marka".

Jakie są twoje pierwsze wspomnienia z Paryża?

"Pamiętam duże ilości Coca-Coli i czekolady! Nieważne gdzie byłam, nawet w stacji radiowej, zawsze częstowali frytkami, czekoladą i Coca-Colą. Miałam wtedy 16-17 lat. Pamiętam także, że patrzenie na architekturę było niesamowitym przeżyciem - fontanny na środku rond, ulice, latarnie. Wszystko jest tutaj po prostu piękne, nigdy o tym nie zapomnisz, nawet jeśli byłeś w Paryżu tylko raz. Im więcej razy tu jesteś, tym więcej uczysz się o kulturze tego miejsca. W pewnym momencie pojechałam do pałacu w Wersalu. Kręciliśmy tam kampanię dla Diora; fakt, że byłam w korytarzach, po których kiedyś przechadzała się Maria Antonina, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Takie momenty zostają w twojej głowie na zawsze i później służą za inspirację. Tak się stało w wypadku tej kolekcji".

Jeżeli miałabyś wybrać piosenkę, która najlepiej oddaje klimat tej kolekcji, co to by było?

"Moją odpowiedzią będzie kolaboracja, ponieważ muzyka do dzisiejszego pokazu to połączenie skrzypiec i muzyki trap. Jak dla mnie, to najlepiej oddaje tę kolekcję: jest super królewska z idealnym połączeniem stylu sportowego i ulicznego".

Rihanna-Fenty.eu

Rihanna w Paryżu - 28.09.16

Po zakończeniu prezentacji wiosennej kolekcji Fenty x Puma podczas Paryskiego Tygodnia mody, artystka wybrała się wczoraj wieczorem do miasta, by świętować swój sukces. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe m.in. w okolicach restauracji Caviar Kaspia.

Rihanna zaprezentowała nową kolekcję Fenty x Puma w Paryżu!

Możliwość zaprezentowania swojej nowej kolekcji ubrań, butów bądź dodatków podczas Paryskiego Tygodnia Mody to marzenie niejednego projektanta mody. W przypadku Rihanny, której kariera opiera się w większym stopniu na muzyce to dopiero wielkie wydarzenie!

Wczoraj wieczorem w hotelu Hotel de Salomon De Rothschild w Paryżu odbyły się aż dwa pokazy najnowszej, wiosennej kolekcji Fenty x Puma, nad którą gwiazda  pracowała przez kilka ostatnich miesięcy we współpracy z niemiecką marką. Całą kolekcję artystka określiła jako "ubrania, które Maria Antonina ubrałaby na siłownię".

Rihannie, która nie mogła ukryć swojego zadowolenia i dumy towarzyszyli najbliżsi przyjaciele, współpracownicy, a także mama Monica, młodszy brat Rajad oraz ciotka Macel.

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione podczas pokazu, za jego kulisami, a także po jego zakończeniu.

Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wygląda cała Wiosenna Kolekcja Fenty x Puma.

wtorek, 27 września 2016
Rihanna została ambasadorką do spraw edukacji!

 

Jak dobrze wiecie, Rihanna zajmuje się nie tylko muzyką czy modą. Od wielu lat prowadzi swoją fundację charytatywną Clara Lionel Foundation, poprzez którą chce pomagać ludziom na całym świecie. Teraz, dzięki współpracy z Global Partnership for Education (GPE) będzie mogła poszerzyć swoją działalność. W dniu festiwalu Global Citizen Rihanna została ogłoszona nową światową ambasadorką GPE - organizacji, której głównym celem jest zapewnienie dostępu do edukacji ponad 250 milionom dzieci, które nie chodzą do szkoły oraz ponad 330 milionom, które do niej chodzą, ale się nie uczą na poziomie, na jakim powinni. GPE działa w ponad 60krajach, a ich działania skupiają się na pomocy dzieciom z najbiedniejszych rodzin oraz tym, które cierpią z powodu konfliktów zbrojnych lub innych, niezależnych od nich, czynników.

Zadaniem Rihanny będzie zachęcanie światowych przywódców oraz decydentów do zwiększenia wsparcia i pomocy dla światowego ruchu na rzecz edukacji. Mówiąc o współpracy, artystka powiedziała:

"Głęboko wierzę, że dzieci z każdego zakątka świata powinne mieć prawo do edukacji na najwyższym poziomie. Z tego powodu mam przyjemność ogłosić współpracę pomiędzy Clara Lionel Foundation a Global Partnership for Education oraz Global Citizen. Jestem przekonana, że wzajemnie wzmocnimy nasze wysiłki i zapewnimy dzieciom na całym świecie dostęp do edukacji na jaką zasługują."

Rihanna-Fenty.eu

Wideo: Przygotowania do pokazu Fenty x Puma w Paryżu!

Poniżej możecie obejrzeć 20-sekundowy filmik nakręcony dzisiejszego popołudnia w Paryżu podczas przygotowań do pokazu najnowszej kolekcji ubrań Fenty x Puma, która zadebiutuje jutrzejszego wieczora podczas Tygodnia Mody!

Rihanna w Paryżu - 27.09.16

Rihanna, która znana jest ze swojego zamiłowania do pracy spędziła dzisiejsze popołudnie na planie (prawdopodobnie) sesji zdjęciowej promującej jej najnowszą wiosenną kolekcję Fenty Puma by Rihanna w Paryżu. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Przypominamy oczywiście, że owa kolekcja zaprezentowana zostanie już jutro podczas Paryskiego Tygodnia Mody! Będzie to z pewnością wielkie wydarzenie dla Rihanny.

poniedziałek, 26 września 2016
Rihanna w Paryżu - 26.09.16

Zamiast uczestniczenia w pokazach mody najlepszych domów mody, Rihanna spędziła dzisiejszy wieczór pracując na nową sesją zdjęciową w Paryżu! Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe w centrum miasta.

Rihanna w Paryżu - 26.09.16

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie dzisiaj wczesnym popołudniem na lotnisku im. Charlesa De Gaulle'a w Paryżu. Wraz z dniem dzisiejszym w mieście rozpoczyna się Tydzień Mody, podczas którego artystka zaprezentuje swoją wiosenną kolekcję Fenty Puma by Rihanna. Dokładna data pokazu to środa, 28 września. Będzie on transmitowany przez platformę streamingową Tidal. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 681