sobota, 10 grudnia 2016
Rihanna na planie filmu "Ocean's 8" - 9.12.16

Sądząc po tym jak dużo czasu Rihanna spędziła do tej pory na planie filmu "Ocean's 8" wywnioskować można, że jej rola jest naprawdę duża! Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe wczorajszego wieczora na planie obrazu w Nowym Jorku. 

Rihanna w Nowym Jorku - 9.12.16

Rihanna została sfotografowana wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Artystka udała się następnie na plan filmu "Ocean's 8", w którym zagra jedną z głównych ról. Gwiazda zaprezentowała na nowojorskich ulicach nowy model swoich butów stworzonych we współpracy z marką Puma, szare wykonane z aksamitu, The Creepers! Powyżej znajdziecie ponad 90 zdjęć.

piątek, 09 grudnia 2016
Rihanna w Nowy Jorku - 8.12.16

Rihanna wybrała się wczoraj późnym wieczorem na kolację do jednej z restauracji w dzielnicy SoHo w Nowym Jorku. Artystka postawiła na ciekawą i ryzykowną stylizację, ale jak to zwykle bywa w jej przypadku - bardzo udaną. Gwiazda miała na sobie spodnie we wzorze pomaraczowego moro, czarny top, skórzaną kurtkę swojej ulubionej firmy Veterment oraz buty Fenty x Puma The Creepers również w pomarańczowe moro. Całość dopełnił mini plecak Louis Vuitton. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

czwartek, 08 grudnia 2016
Rihanna na planie filmu "Ocean's 8" - 7.12.16

Rihanna i Sandra Bullock pracowały wczoraj późnym wieczorem nad wspólnie nad scenami do swojego nowego filmu "Ocean's 8". Panie znalazły się w restauracji fast food Papaya Dog w Nowym Jorku, gdzie raczyły się frytami i hot-dogami. Cała sytuacja wyglądała wręcz przekomicznie. Powyżej znajdziecie ponad 100 zdjęć.

środa, 07 grudnia 2016
Rihanna w Nowym Jorku - 7.12.16

Paparazzi sfotografowali Rihannę dzisiejszego popołudnia przed wieżowcem, w którym mieści się jedno z jej biur. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia. Artystka udała się następnie na plan swojego nowego filmu "Ocean's 8", w którym zagra u boku takich gwiazd jak Sandra Bullock, Cate Blanchett czy Anne Hathaway.

Rihanna w Nowym Jorku - 6.12.16

Rihanna została sfotografowana wczoraj po południu na ulicach Nowego Jorku. Artystka miała na sobie kremową kurtkę z najnowszej kolekcji domu mody Burberry, o ton jaśniejsze spodnie Celine, do których dobrała aksamitne buty od Haidera Ackermanna oraz swoją ulubioną torebkę Louis Vuitton. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

wtorek, 06 grudnia 2016
Grammy Awards 2016: Rihanna nominowana w 8 kategoriach!!

Przed chwilą ogłoszone zostały nominacje do 59 rozdania nagród Grammy Awards 2016. Rihanna, dla której ten rok zdecydowanie był najlepszym w całej karierze ma szansę na zdobycie... aż OŚMIU statuetek! 

Artystka co prawda nie otrzymała nominacji w najważniejszej kategorii, czyli "Albumie Roku" co jest ogromnym zaskoczeniem i zarazem rozczarowaniem zważywszy na to, że "ANTI" jest piekielnie dobrym albumem..., ale gwiazda powalczy o nagrody m.in. w takich kategoriach jak "Record Of The Year" ("Work"), Best R&B Song ("Kiss It Better"), Best R&B Performance ("Needed Me") czy Best Urban Contemporary Album ("ANTI").

Poniżej znajdziecie pełną listę kategorii, w których została nominowana Rihanna. Gala rozdania nagród Grammy Awards 2016 odbędzie się 12 lutego 2017 roku w Staples Center w Los Angeles.

Record Of The Year - "Work" (featuring Drake)
Best Pop Duo/Group Performance - "Work" (featuring Drake)
Best R&B Performance - "Needed Me"
Best R&B Song - "Kiss It Better"
Best Urban Contemporary Album -
"ANTI"
Best Rap/Sung Performance - Famous (featuring Rihanna)
Best Recording Package - "ANTI"
Album Of The Year - Views (jako artysta gościnny i autorka tekstu do "Too Good")

Gratulacje!

niedziela, 04 grudnia 2016
Rihanna na planie filmu "Ocean's 8" - 3.12.16

W sobotnie popołudnie cała obsada filmu "Ocean's 8" pojawiła się na jego planie. Swoje sceny w nowojorskim metrze nakręciły: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Hellena Bonham Carter oraz Awkwafina. Widać, że panie bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Powyżej znajdziecie ponad 40 zdjęć.

Rihanna w Nowym Jorku - 3.12.16

Rihanna i praca to jedność. Mało kogo zdziwi więc to, że po krótkim pobycie na rodzinnym Barbadosie artystka odrazu wróciła do pracy. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe wczorajszego popołudnia, gdy była w drodze na plan filmu "Ocean's 8" w Nowym Jorku. 

czwartek, 01 grudnia 2016
Rihanna na Barbadosie - 1.12.16

 

Dzisiaj na całym świecie obchodzony jest Dzień Walki z AIDS, nieuleczalnej choroby, którą wywołuje wirus HIV. Nosicielem tego wirusa jest obecnie, według różnych danych, około 40 milionów osób. Wielu z nosicieli nie wie, że nimi jest, ponieważ nie chodzą na badaniaRihanna oraz książę Harry wzięli dzisiaj udział w wydarzeniu Man Aware na Barbadosie, podczas którego poddali się badaniu na obecność tego wirusa. Tym samym pokazali, jak łatwe i ważne jest takie badanie. Zaraz po nim pozowali z wolontariuszami, którzy pomagali przy organizacji tej akcji. [Rihanna-Fenty.eu]

Powyżej znajdziecie kilkadziesiąt pierwszych zdjęć zrobionych gwieździe dzisiejszego popołudnia.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 687