środa, 01 listopada 2017
N.E.R.D i Rihanna nagrali wspólnie piosenkę!

Elastyczność i uniwersalność głosu Rihanny jest naprawdę zadziwiająca. Od początku swojej kariery artystka cały czas się rozwija i eksperymentuje z różnymi gatunkami muzyki. Przed chwilą gwiazda po raz kolejny sprawiła, że świat przypomniał sobie o tym, że jest ona zdolna do wszystkiego. 

W radiu Beats 1 odbyła się premiera najnowszego utworu grupy N.E.R.D należącej m.in. do piosenkarza/producenta muzycznego Pharrella Williamsa, który został nagrany wspólnie z Rihanną! "Lemon" to tytuł piosenki, w której Rihanna dosłownie rapuje utrzymana jest bardzo w stylu grupy. 

Poniżej możecie posłuchać utworu, do którego dołączone zostało nawet coś na kształt teledysku, w którym pojawiła się artystka. 

wtorek, 31 października 2017
Sesja zdjęciowa Rihanny dla Vogue Arabia!

Kilka dni temu w internecie zadebiutowały dwie okładki saudyjskiej edycji listopadowego wydania magazynu Vogue, na których pojawiła się Rihanna. Teraz przyszedł czas na zdjęcia z przepięknej sesji zdjęciowej gwiazdy, która miała miejsce na początku września w Londynie. Sesja została zainspirowana egipską królową Nefertiti, której podobiznę artystka ma nawet wytatuowaną na swoim ciele. 

piątek, 27 października 2017
Rihanna na dwóch różnych okładkach magazynu Vogue Arabia!

 

Rihanna pracowała kilka tygodni temu nad tajemniczą sesją zdjęciową w centrum Londynu. Dziś dowiadujemy się, że była to sesja dla arabskiej edycji magazynu Vogue!

Artystka, która jest obecnie w związku z jednym z najbogatszych i najbardziej wpływowych przedsiębiorców Arabii Saudyjskiej, pojawi się aż na dwóch różnych okładkach pisma!

Listopadowe wydanie magazynu z Rihanną na okładce zakupić będzie można w dwóch wersjach: arabskojęzycznej i anglojęzycznej. Sesja gwiazdy utrzymana jest w egipskim stylu, a mianowicie wystylizowana jest ona na podobieństwo egipskiej królowej Nefertiti.

Rihanna w Nowym Jorku - 26.10.17

Po kilku dniach spędzonych w Nowym Jorku, Rihanna opuściła już miasto. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament. Artystka wróciła następnie do swojego nowego domu, którym od kilku miesięcy jest Londyn. 

niedziela, 22 października 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 21.10.17

Z różnymi spekulacjami należy się jeszcze wstrzymać, ale z pewnością wielu fanów ucieszy fakt, że Rihanna odwiedziła wczoraj studio nagraniowe! Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce w sobotni wieczór, gdy wchodziła do studia Electric Lady Studios w Nowym Jorku. 

Rihanna w Nowym Jorku - 21.10.17

Kolejny dzień, kolejna metamorfoza. W życiu Rihanny nie ma czasu na nudę. Gwiazda została sfotografowana wczoraj po południu, gdy była w drodze na siłownię w Nowym Jorku. Artystka zaprezentowała się w zupełnie innej fryzurze, a mianowicie w krótkich uroczych loczkach! Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

piątek, 20 października 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 19.10.17

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie wczoraj wieczorem, gdy opuszczała studio fotograficzne Milk Studios w Nowym Jorku. Artystka, która tego dnia pracowała nad swoją nową sesją zdjęciową opuściła jej plan w... zupełnie innej fryzurze niż wcześniej.

Rihanna w Nowym Jorku - 19.10.17

Po całkowitym zniknięciu na prawie tydzień i rzekomym pobycie w Dubaju, Rihanna wróciła już do Stanów Zjednoczonych. Paparazzi sfotografowali gwiazdę wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Artystka udała się następnie do studia fotograficznego Milk Studios, w którym prawdopodobnie pracowała nad nową sesją. 

Rihanna po raz kolejny radykalnie zmieniła swój wygląd. Gwiazda postawiła tym razem na krótką fryzurę typu bob. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

sobota, 14 października 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 13.10.17

Po spędzeniu kilku dni w Nowym Jorku, Rihanna opuściła wczoraj miasto. Powyżej znajdziecie ponad 45 zdjęć zrobionych artystce w piątkowe popołudnie, gdy była w drodze na lotnisko JFK Airport w mieście. Gwiazda udała się następnie prawdopodobnie do Londynu.

piątek, 13 października 2017
Rihanna na promocji Fenty x Puma w Nowym Jorku - 13.10.17

Rihanna sprawiła dzisiaj, że dla wielu fanów oraz mieszkańców Nowego Jorku, piątek 13-go nie był ani nudny, ani wcale pechowy. Artystka promowała tego popołudnia swoją nową, jesienno-zimową kolekcję Fenty x Puma by Rihanna. Na zewnątrz butiku Bloomingdales oprócz samej gwiazdy pojawiła się masa jej fanów oraz modeli ubranych w projekty Rihanny. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.