środa, 24 maja 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 24.05.17

Paparazzi sfotografowali Rihannę dzisiejszego popołudnia, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Według niektórych źródeł artystka udała się następnie do studia nagraniowego. Zauważyć można, że gwiazda oprócz zmiany fryzury zdecydowała się również na zmianę figury i nabrała bardziej krągłych kształtów. Powyżej znajdziecie ponad 25 zdjęć.

Rihanna w Nowym Jorku - 23.05.17

Po całkiem udanym poniedziałkowym wieczorze, podczas którego Rihanna została uhonorowana przez szkołę Parsons School Of Desing, artystka została sfotografowana wczoraj po południu w Nowym Jorku. Powyżej znajdziecie kilka pierwszych zdjęć zrobionych gwieździe, gdy opuszczała swój apartament w mieście. Rihanna po raz kolejny zaprezentowała się w ubraniach zaprojektowanych przez absolwenta szkoły Parsons, Matthew Dolana.

wtorek, 23 maja 2017
Rihanna została uhonorowana przez Parsons School Of Design!

Mimo, że Rihanna osiągnęła w swojej karierze zawodowej już niemal wszystko, artystka otrzymała wczoraj wieczorem kolejne ogromne wyróżnienie. Gwiazda została uhonorowana specjalną nagrodą przyznaną przez szkołę Parsons School Of Design głównie za swój unikalny styl, którym inspiruje miliony ludzi na świecie. Niezwykłe dokonania muzyczne i charytatywne Rihanny również zostały nadmienione. 

Artystka wyglądała naprawdę zjawiskowo, ubrana w obszerną marynarkę i spodnie w ciemnokremowym kolorze, które specjalnie dla niej zaprojektował absolwent szkoły Matthew Dolan. Całość dopełniły białe szpilki, srebrna biżuteria oraz malutka czarno-biała torebka. Natomiast włosy Rihanny zostały dosyć mocno skrócone i lekko pokręcone, dzięki czemu wyglądała bardzo uroczo.

Powyżej znajdziecie ponad 350 zdjęć zrobionych gwieździe na czerwonym dywanie. Tutaj możecie obejrzeć również część przemowy Rihanny, jaką wygłosiła ona podczas wręczania jej nagrody. 

Rihanna w Nowym Jorku - 22.05.17

Paparazzi sfotografowali Rihannę wczoraj wieczorem, gdy wchodziła do budynku, w którym odbył się benefit szkoły Parsons School Of Design w Nowym Jorku. Powyżej znajdziecie ponad 45 zdjęć.

Rihanna w Nowym Jorku - 22.05.17

 

Rihanna została sfotografowana wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Gwiazda udała się następnie na specjalny benefit szkoły Parsons School Of Design, podczas której uhonorowana została specjalną nagrodą za swój unikatowy styl, którym inspiruje miliony ludzi na świecie. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

poniedziałek, 22 maja 2017
Rihanna w Cannes (Francja) - 21.05.17

Po spędzeniu kilku ostatnich dni w Cannes we Francji, gdzie trwa obecnie festiwal filmowy, Rihanna wróciła już do Stanów Zjednoczonych. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe wczoraj po południu, gdy opuszczała jeden z hoteli w mieście.

Przypominamy, że już dziś wieczorem w Nowym Jorku artystka zostanie uhonorowana podczas 69-go benefitu szkoły Parsons School of Design za swoją muzykę i wyróżniający się styl, którymi inspiruje miliony.

sobota, 20 maja 2017
Rihanna na przyjęciu Chopard x Rihanna w Cannes - 19.05.17

Jedna z najlepszych firm zajmujących się tworzeniem biżuterii, czyli Chopard wpadła na pomysł, by wypromować swoją najnowszą kolekcję podczas festiwalu filmowego w Cannes. Z tej okazji wczoraj wieczorem zostało wyprawione specjalne przyjęcie, którego pomysłodawcami byli Rihanna oraz współwłaścicielka firmy, Caroline Scheufele. 

Gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie w niebieskiej sukni projektu Adama Selmana, szpilkach Giuseppe Zanotti oraz pięknej kolorowej biżuterii Chopard, którą pomogła zaprojektować. Powyżej znajdziecie ponad 60 zdjęć.

piątek, 19 maja 2017
Rihanna na festiwalu filmowym w Cannes (Francja) - 19.05.17

Rihanna nigdy nie przestaje zadziwiać, zarówno nas fanów jak i krytyków modowych, muzycznych, filmowych... i wielu wielu innych. Nikogo nie zdziwi więc fakt, że podczas dzisiejszego pokazu najnowszej produkcji platformy telewizyjnej Netflix, filmu "Okja" w ramach 70-tej edycji festiwalu filmowego w Cannes, oczy wszystkich skierowane były głównie na artystkę. 

Gwiazda, która absolutnie nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionym filmem pojawiła się na czerwonym dywanie w zjawiskowej kremowej sukni projektu domu mody Dior, do której dobrała imponującą biżuterię marki Chopard oraz urocze okulary w stylu lat 90-tych. Powyżej znajdziecie ponad 140 zdjęć.

Rihanna promuje swoją kolekcję Chopard x Rihanna w Cannes!

Każdego roku w Cannes we Francji odbywa się jeden z najsłynniejszych festiwali filmowych na świecie. Rihanna, która ma w planach promocje filmu "Valerian: Miasto Tysiąca Planet", w którym zagra obok Cary Delevingne i Dane'a DeHaana wykorzystała okazję, by zaprezentować swoją nową kolekcję biżuterii stworzonej we współpracy z marką Chopard. 

Gwiazda pojawiła się wczoraj wieczorem na specjalnej imprezie koktajlowej, podczas której promowała biżuterię tej firmy. Artystka wybrała na tę okazję piękną czarną suknię brytyjskiego domu mody Ralph & Russo, szpilki Giuseppe Zanotti oraz czarną kopertówkę projektu Rogera Viviera. Stylizacją Rihanny zajął się nikt inny jak Mel Ottenberg. Za makijaż gwiazdy odpowiada natomiast Lora Arellano. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Natomiast na Instagramie artystki pojawiło się kilka zdjęć wykonanych przez jej prywatnego fotografa, Dennisa Leupolda. 

piątek, 12 maja 2017
Rihanna w Los Angeles - 11.05.17

Po pokazie najnowszej kolekcji domu mody Christian Dior, Rihanna wybrała się na kolację do swojej ulubionej włoskiej restauracji w Los Angeles, Giorgio Baldi. Powyżej znajdziecie ponad 80 zdjęć zrobionych artystce przed lokalem.