piątek, 06 kwietnia 2018
Rihanna promuje nowe produkty Fenty Beauty w Mediolanie!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Rihanna była widziana publicznie dosłownie pare razy. Gwiazda, która od od dłuższego czasu spotyka się z saudyjskim miliarderem Hassanem Jameelem bardzo skrupulatnie zaczęła chronić swoją prywatność. 

Dlatego też wczorajsza promocja najnowszych kosmetyków z lini Fenty Beauty nieco zaskoczyła fanów gwiazdy. Artystka pojawiła się na promocji, która odbyła się w Mediolanie w kreacji projektu domu mody Versace, do której dobrała czarne szpilki od Toma Forda oraz przeróżną i niezwykle imponującą złotą biżuterię. Za stylizację Rihanny odpowiada jej osobisty stylista Jahleel Weaver, natomiast fryzurą artystki zajął się jak zwykle Yusef Williams.

W promocji wzięło udział wielu członków rodziny gwiazdy, m.in. jej mama Monica, która obchodziła wczoraj urodziny, ciocia Marcel, kuzynki, a także jej ulubienica Majesty. Rihanna nie mogła przegapić takiej okazji i przez chwilę bawiła się razem z Majesty w sztucznym basenie wypełnionym po brzegi plastikowymi kulkami.

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie podczas wczorajszej promocji.

środa, 28 lutego 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 27.02.18

Po hucznych 30-tych urodzinach, które Rihanna obchodziła 20 lutego w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół, a także chłopaka Hassana Jameela, gwiazda opuściła wczoraj Nowy Jork. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia, jakie zrobili artystce paparazzi wczoraj po południu na lotnisku JFK Airport w mieście. Rihanna ubrana w wygodne szare dresy i jaskrawozielone buty projektu domu mody Balenciaga udała się najprawdopodobniej do Londynu. 

sobota, 17 lutego 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 16.02.18

 

Rihanna zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że odkąd związała się z Hassanem Jameelem i na stałe zamieszkała w Londynie widujemy ją średnio cztery/pięć razy w miesiącu. Jednak zdarzają się wyjątki, gdy gwiazda opuszcza stolicę Wielkiej Brytanii. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie wczoraj wieczorem na lotnisku JFK Airport w Nowym Jorku. Nowością w wyglądzie gwiazdy są długie ciemnobrązowe włosy. 

Na razie nie wiadomo jaki jest cele wizyty Rihanny w Nowym Jorku. Bardzo możliwe, że to właśnie tam będzie świętować swoje 30-te urodziny, które obchodzić będzie w najbliższy wtorek, 20 lutego!

niedziela, 04 lutego 2018
Rihanna w Londynie - 3.02.18

Po krótkim pobycie w Senegalu, Rihanna wróciła już do swojego nowego domu, czyli do Londynu. Artystka wybrała się wczoraj wieczorem wraz ze swoim bratem Rorrey'em i kuzynem Teejay'em na mecz piłki nożnej rozegrany między drużynami Arsenalu i Evertonu na stadionie Emirates Stadium w stolicy Wielkiej Brytanii. Po meczu gwiazda pojawiła się na murawie, by zamienić kilka słów z zawodnikami Arsenalu i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia, a poniżej możecie obejrzeć filmik ze spotkania Rihanny z piłkarzami. 

sobota, 03 lutego 2018
Rihanna wzięła udział w konferencji Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji!

Rihanna ma wielkie serce i udowodniła to już wiele razy. Artystka zawsze dąży do tego, by pomoc otrzymał każdy kto tego potrzebuje. 

Rihanna, która od 2016 roku jest ambasadorką Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji, czyli stowarzyszenia zajmującego się zapewnieniem dostępu do edukacji dzieciom z krajów rozwijających się. Gwiazda z wielkim zapałem zachęca największych światowych przywódców, by w jak największym stopniu zaangażowali  się w pomoc dla światowego ruchu na rzecz edukacji. Wczoraj po południu w Dakarze w Senegalu odbyła się konferencja, podczas której omawiane były sprawy finansowania edukacji w krajach, które najbardziej jej potrzebują. Obecni byli na niej m.in. Prezydent Francji, Emmanuel Macron oraz Prezydent Senegalu, Macky Sall. Gościem specjalnym była Rihanna, która wygłosiła krótkie ale jakże ważne przemówienie:

"Chciałabym bardzo podziękować prezydentowi Macronowi i prezydentowi Sallowi za zaproszenie i zorganizowanie tej ważnej konferencji. Chciałabym też osobiście podziękować wszystkim, którzy przekazali datki dla organizacji. Osiągnęliśmy już bardzo wiele, ale nasza praca nigdy się nie kończy. Mamy przed sobą długą drogę. To walka, której nie przerwiemy, dopóki każdy chłopiec i każda dziewczynka nie uzyskają dostępu do edukacji".

Rihanna, która na tę okazję wybrała elegancki garnitur od Ralpha Laurena wymieniła następnie uścisk dłoni ze wszystkimi ważnymi osobistościami obecnymi na konferencji. Poniżej możecie obejrzeć jej przemówienie.

poniedziałek, 29 stycznia 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 28.01.18

Po zakończeniu wczorajszej ceremonii wręczenia nagród Grammy, Rihanna wybrała się wraz z przyjaciółmi i swoim chłopakiem Hassanem Jameelem do klubu 1Oak w Nowym Jorku. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce, gdy opuszczała lokal.

Grammy Awards 2018!

Wczoraj wieczorem w NowymJorku w hali Madison Square Garden odbyła się 60-ta ceremonia rozdania nagród Grammy Awards 2018. Największymi zwycięzcami tegorocznej gali okazali się Bruno Mars i Kendrick Lamar, którzy zabrali do domu odpowiednio 6 i 5 statuetek.

Dla Kendricka Lamara, który otworzył show wspaniałym występem wieczór rozpoczął się w bardzo miłych okolicznościach, ponieważ już kilka minut później raper wyszedł na scenę, by wraz Rihanną odebrać nagrodę w kategorii "Best Rap/Sung Performance" za ich wspólny hit "Loyalty"! Jest to już 9-ta statuetka Grammy w karierze gwiazdy! Gratulacje!! 

Rihanna, która ku wielkiemu zaskoczeniu nie pojawiła się na czerwonym dywanie, a kamery dostrzegły ją dopiero w chwili ogłoszenia zwycięzcy. Artystka odebrała statuetkę w brązowej, skórzanej kreacji projektu Alexandre Vauthier, do której dobrała skórzane rękawiczki i wysokie buty. Włosy Rihanny zostały mocno pokręcone i zaczesane lekko do tyłu.

Chwilę później artystka wystąpiła na scenie, gdzie wraz z DJ Khaledem i Brysonem Tillerem wykonała ich wspólny hit "Wild Thoughts". Gwiazda dostarczyła naprawdę solidne show, podczas którego zaprezentowała świetny wokal i bardzo ciekawą choreografię. Podczas występu Rihanna miała na sobie przepiękną różową sukienkę, którą specjalnie dla niej uszył projektant Adam Selman. Kreacja została wykonana z ponad 275 tysięcy (!) kryształków Swarovski. To oznacza, że znalazło się w niej dużo więcej kryształków niż w słynnej już sukni założonej przez gwiazdę na galę CFDA Awards.

Rihanna wróciła po swoim występie na widownię, gdzie w towarzystwie Kendricka Lamara i swojej przyjaciółki Melissy Forde dokończyła oglądać show. Poniżej znajdziecie wszystkie zdjęcia zrobione podczas ceremonii.

niedziela, 28 stycznia 2018
Rozdanie nagród Grammy już dziś!

Już dziś w nocy w słynnej arenie sportowej Madison Square Garden w Nowym Jorku odbędzie się 60-ta ceremonia wręczenia nagród Grammy Awards 2018. Swoimi występami galę uświetnią m.in. Sam Smith, Lady Gaga, Bruno Mars, Elton John, Pink, Khalid, Kendrick Lamar, a także Rihanna, która wraz z DJ Khaledem i Brysonem Tillerem wykona po raz pierwszy na żywo ich wspólny hit "Wild Thoughts"!

Artystka ma również szansę na zdobycie tego wieczora jednej nagrody w kategorii Best Rap/Sung Performace za utwór "Loyalty" nagrany we współpracy z Kendrickiem Lamarem.

Ceremonia rozdania nagród Grammy rozpocznie się o godzinie 1:30 czasu polskiego, a obejrzeć ją będzie można na żywo na antenie telewizji CBS. Linki do transmisji będą wstawiane na bieżąco na czacie bloga. 

poniedziałek, 22 stycznia 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 21.01.18

Choć do rozdania nagród Grammy Awards 2018 pozostał niemal tydzień, Rihanna przyleciała wczoraj wieczorem do Nowego Jorku, by jak najlepiej przygotować się do swojego niedzielnego występu. Paparazzi sfotografowali gwiazdę wczoraj na lotnisku JFK Airport. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna w Londynie - 20.01.18

Mało kto mógł przypuszczać, że Rihanna zamieszka kiedykolwiek w Europie. Jak się jednak okazuje wszystko jest możliwe. Gwiazda, która od dłuższego czasu jest w poważnym związku z saudyjskim przedsiębiorcą Hassanem Jameelem, swoim nowym domem może nazywać Londyn. Powyżej znajdziecie kilka zdjęć zrobionych artystce w zeszłą sobotę, 20 stycznia gdy opuszczała restaurację China Tang w stolicy Wielkiej Brytanii.