poniedziałek, 13 marca 2017
Billboard Hot 100: "Love On The Brain" w pierwszej piątce!

 

Rihanna jest w stanie dokonać niemalże niemożliwego. Takim tytułem określić można jej kolejny sukces na liście Billboard Hot 100. Utwór "Love On The Brain", który jest czwartym singlem promującym album "ANTI" wskoczył właśnie do pierwszej piątki tego notowania! 

Warto również nadmienić, że "Love On The Brain" do tej pory nie uzyskało dosłownie żadnej promocji ze strony Rihanny czy jej wytwórni. 

"Love On The Brain" jest 22-gim utworem Rihanny, któremu udało się dotrzeć do pierwszej piątki listy Billboard Hot 100. Tym samym gwiazda znajduje się teraz w elitarnej piątce artystów z największą ilością piosenek w Top 5 tego zestawienia. 

Jedynie Janet Jackson (24), Mariah Carey (26), Madonna (28) i The Beatles (29) mogą pochwalić się lepszym bilansem.

Ogromnie gratulujemy Rihannie kolejnego sukcesu!

czwartek, 09 marca 2017
Rihanna w Miami - 9.03.17

Po udanym pokazie najnowszej kolekcji Fenty x Puma w Paryżu, Rihanna udała się na zasłużony odpoczynek. Gwiazda została sfotografowana wczoraj po południu, gdy relaksowała się przy basenie jednego z hoteli w Miami na Florydzie. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

wtorek, 07 marca 2017
Rihanna w Paryżu - 6.03.17

Rihanna wybrała się wczoraj wieczorem po zakończeniu pokazu jesienno/zimowej kolekcji Fenty x Puma do restauracji Ferdi w Paryżu, gdzie świętowała wraz z rodziną i przyjaciółmi. Makijaż gwiazdy zarówno jak i jej fryzura naprawdę robią wrażenie. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna na pokazie Fenty x Puma - 6.03.17

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie podczas wczorajszego finału pokazu najnowszej kolekcji Fenty x Puma w ramach Paryskiego Tygodnia Mody. Artystka wyglądała na bardzo szczęśliwą, gdy weszła na scenę, by podziękować zebranym gościom.

Pokaz najnowszej kolekcji Fenty x Puma w Paryżu - 6.03.17

Kilkadziesiąt minut temu zakończył się pełen wrażeń i niesamowicie ciekawych projektów zaprezentowanych podczas pokazu najnowszej jesienno/zimowej kolekcji Fenty x Puma, który odbył się w ramach Paryskiego Tygodnia Mody. 

Pokaz, który otrzymał nazwę "Fenty University" jak sama nazwa wskazuje utrzymany był w stylu szkolnym. Show odbyło się we Francuskiej Bibliotece Narodowej, w której oprócz książek pojawiły się również szkolne ławki, dzwonek, zeszyty i szkolne szafki.

Pokaz obejrzeli m.in. Cara Delevingne, Joe i Nick Jonas, Salma Hayek, DJ Mustard, Future oraz rodzina Rihanny: mama Monica, ciocia Marcel oraz jej dwaj bracia Rorrey i Rajad. Za kulisami show oczywiście towarzyszyły gwieździe jej przyjaciółki: Melissa, Jennifer, Leandra i Ciarra.

Rihanna była przez cały czas zaangażowana w przygotowywanie modeli do wyjścia na wybieg. Tutaj możecie obejrzeć trwający 8 minut filmik nakręcony za kulisami show

Cały pokaz był transmitowany na Facebooku marki Puma. Możecie go obejrzeć jeszcze raz poniżej. Natomiast tutaj możecie zobaczyć jak wygląda cała jesienno/zimowa kolekcja Fenty x Puma.

poniedziałek, 06 marca 2017
Wideo: Przygotowania Rihanny do pokazu Fenty x Puma!

Rihanna zaprezentowała przed chwilą światu swoją nową, jesienno/zimową kolekcję ubrań/butów/dodatków stworzoną we współpracy z niemiecką marką Puma! Artystka publikowała dziś przez cały dzień różne zdjęcia i filmiki z przygotowań do pokazu. Znajdziecie je wszystkie na Instagramie gwiazdy.

Pokaz najnowszej kolekcji Fenty x Puma już dziś!

Już dziś o godzinie 21:00 czasu miejscowego, w Paryżu odbędzie się pokaz najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Fenty x Puma, stworzonej przez Rihannę we współpracy z niemiecką marką. Show odbędzie się we Francuskiej Bibliotece Narodowej, w której mieści się ponad 13 milionów książek!

OGLĄDAJ NA ŻYWO

iHeartRadio Music Awards 2017: Rihanna otrzymała 3 nagrody!

Minionej nocy w Los Angeles odbyła się gala rozdania nagród iHeartRadio Music Awards 2017. Rihanna, która z powodu przygotowań do dzisiejszego pokazu najnowszej kolekcji Fenty x Puma nie pojawiła się na ceremonii, zdobyła aż trzy statuetki! Gwiazda zdobyła nagrody w następujących kategoriach: Utwór Roku R&B ("Work" featuring Drake), Album Roku R&B ("ANTI") i Najlepsza Współpraca ("Work" featuring Drake). 

Rihanna podziękowała swoim fanom zamieszczając zabawny filmik na Snapchacie. Znajdziecie go tutaj.

Gratulacje!

piątek, 03 marca 2017
Rihanna w Paryżu - 3.03.17

Paparazzi sfotografowali Rihannę dziś wieczorem, gdy opuszczała restaurację "Costes" w Paryżu. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna na okładce marcowego wydania magazynu Paper!

Jeśli wydawało Wam się, że widzieliście już wszystko i Rihanna nie może Was już niczym zaskoczyć, byliście w błędzie. W sieci zadebiutowała właśnie nowa sesja zdjęciowa gwiazdy, którą można śmiało zaliczyć do jednej z najbardziej ekstrawaganckich sesji w całej jej karierze. Rihanna pozowała do zdjęć, które znajdą się w marcowym wydaniu magazynu "Paper Magazine". Ich autorem jest Sebastian Faena.

Warto nadmienić również fakt, że za stylizacje gwiazdy odpowiada... jej fan. Mimo, że znany pod pseudonimem Farren Fucci jest dopiero początkującym stylistą pracującym dla magazynu Paper, miał już okazję pracować m.in. z Bellą Hadid. Zapraszamy do oglądania!