poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Billboard Music Awards 2017: Rihanna otrzymała 14 nominacji!

Dzisiejszego popołudnia ogłoszone zostały nominacje do tegorocznego rozdania nagród Billboard Music Awards, które odbędzie się 21 maja w Las Vegas. Rihanna, która dzięki albumie "ANTI" ciągle odnosi wiele sukcesów, wkrótce będzie mogła dorzucić kolejne. Okazuje się, że Rihanna ma w tym roku szansę na zdobycie aż 14 statuetek!

Oto pełna lista kategorii, w których jest nominowana Rihanna:

Gratulacje!

sobota, 08 kwietnia 2017
Rihanna i Chopard zaprojektowali wspólnie kolekcję biżuterii!

Szwajcarska marka jubilerska Chopard ogłosiła wczoraj współpracę z Rihanną. Kolekcja nazwana została Rihanna Loves Chopard i swoją premierę będzie miała podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, który odbędzie się w maju. Sugeruje to, że Rihanna pojawi się we Francji. Informacja jest jeszcze bardziej prawdopodobna, kiedy weźmiemy pod uwagę, że film Valerian i Miasto Tysiąca Planet zostanie pokazany na festiwalu.

Kolekcja trafi do luksusowych sklepów w Stanach Zjednoczonych na miesiąc przed ogólnoświatową premierą, która zapowiedziana jest na czerwiec.

Rihanna Loves Chopard to dziewięć projektów, których cena waha się od 1460 do nawet 11 tysięcy dolarów. Ceny niektórych z projektów dostępne są tylko poprzez prośbę, ale ich wartość to co najmniej kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Kolekcja jest limitowana: do sprzedaży trafi tylko 2000 egzemplarzy każdego z modelu. Scheufele, dyrektor kreatywny marki Chopard, powiedział:

"Oboje z Rihanną współpracowaliśmy nad tą kolekcją, dlatego poprzez projekty możesz poczuć jej niepohamowaną energię, silną kreatywność i wrodzone poczucie stylu w każdym designie. Poprzez swój niepowtarzalny styl, Rihanna sprawia, że ludzie na nowo widzą i noszą biżuterię".

Rihanna-Fenty.eu

Rihanna w Los Angeles - 7.04.17

Po bardzo długiej nieobecności w Los Angeles, Rihanna wróciła już do Kalifornii. Gwiazda została sfotografowana wczoraj w godzinach wieczornych na lotnisku LAX Airport w Los Angeles. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

środa, 05 kwietnia 2017
Newsy!

~ Era albumu "ANTI" to niekończące się pasmo sukcesów. Rihanna pobiła już wszelkie rekordy, ale jak widać na tym nie koniec. Utwór "Sex With Me" mimo, że nie jest singlem został właśnie 29-tą piosenką gwiazdy, której udało się dotrzeć na szczyt listy Billboard Dance Club Songs. Rihanna ma już przed sobą jedynie Madonnę, która ma ich na swoim koncie 46. "Sex With Me" jest piątym utworem artystki z albumu "ANTI", który dotarł na szczyt tej listy. Wcześniej udało się to odpowiednio: "Work", "Kiss It Better", "Needed Me" oraz "Love On The Brain". Jednocześnie Rihanna jest pierwszą artystką w historii, której udało się doprowadzić aż 5 utworów z jednego albumu do pierwszego miejsca tej listy. Wcześniej udało się to jedynie Katy Perry (2013-2014 "Prism").

~ Rihanna ostatnio bardzo często zupełnie znika z show biznesu. Jak się okazuje gwiazda spędziła kilka ostatnich dni w...  Japonii. W internecie pojawiło się jedno zdjęcie zrobione artystce w niedzielę, 2 kwietnia najprawdopodobniej w Tokio. Znajdziecie je tutaj. Niestety nie wiadomo, czy Rihanna nadal przebywa w Japonii.

~ Kilka dni temu swoją premierę miał nowy zwiastun filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", w którym obok Cary Delevingne i Dane'a DeHaana zagrała również Rihanna. Możecie go obejrzeć tutaj. Film trafi do kin 4 sierpnia.

~ Rihanna i Stance powracają z nową wiosenno/letnią kolekcją. Tutaj możecie zobaczyć jak będą wyglądały kolejne skarpetki stworzone przez gwiazdę we współpracy z amerykańską marką.

~ Ekskluzywna marka jubilerska Chopard jest jednym z głównych sponsorów tegorocznego Diamond Ball Rihanny, który odbędzie się 14 września w Nowym Jorku. W sieci pojawiło się właśnie nowe zdjęcie Rihanny promującej biżuterię tego szwajcarskiego producenta. 

wtorek, 28 marca 2017
Wideo: Za kulisami pokazu kolekcji Fenty x Puma w Paryżu!

W sieci pojawił się właśnie filmik nakręcony za kulisami pokazu jesienno/zimowej kolekcji Fenty x Puma, który odbył się na początku tego miesiąca w Paryżu. Zapraszamy do oglądania poniżej. 

Rihanna zostanie uhonorowana przez Parsons School of Design!

Rihanna zostanie uhonorowana podczas 69-go benefitu szkoły Parsons School of Design, który odbędzie się 22 maja w Nowym Jorku. Oprócz niej podczas wydarzenia uhonorowani zostaną także Eileen Fisher i Neiman Marcus. 

"Szkoła Parsons pragnie z dumą ogłosić uhonorowanie Rihannę, która zainspirowała miliony poprzez swoją muzykę i wyróżniający styl" - powiedział dyrektor Joel Towers. "W ostatnim czasie wspierała naszych absolwentów, nosząc ich projekty przy różnych okazjach. Ponadto, Rihanna tworzy wiele programów charytatywnych, które poprzez działanie Clara Lionel Foundation mają na celu wsparcie społeczności na całym świecie w takich aspektach jak m.in. edukacja i zdrowie".

Rihanna również wydała oświadczenie, w którym mówi o tym, jak bardzo absolwenci tej szkoły ją inspirują:

"Jestem podekscytowana faktem, że tak prestiżowa szkoła mody, jaką jest Parsons School of Design, chce mnie uhonorować. Ciągle znajduje kreatywne i inspirujące projekty, które są tworzone przez absolwentów Parsons, więc czuję więź z tą szkołą. Jednak najbardziej jestem wdzięczna za to, że Parsons dostrzega moją pracę charytatywną".

Rihanna-Fenty.eu

Wideo: Rihanna w kolejnym odcinku serialu "Bates Motel"!

Rihanna wystąpiła w kolejnym i zarazem ostatnim odcinku serialu "Bates Motel", który został wyemitowany minionej nocy na antenie telewizji A&E. 

Fani serialu zostali zaskoczeni zupełnie innym zwrotem akcji! Marion Crane, czyli postać w którą wcieliła się gwiazda, w oryginale filmu Alfreda Hitchcocka "Psychoza" z 1960 roku zostaje zabita pod prysznicem. Jak się okazało Norman Bates, czyli serialowy bohater postanawia oszczędzić Marion i zamiast niej zabija jej kochanka Sama Loomisa!

Rihanna po raz kolejny bardzo dobrze poradziła sobie ze swoją rolą. Mogliśmy podziwiać jej zdolności aktorskie przez ponad 23 minuty! Poniżej możecie obejrzeć każdą ze scen, w których zagrała artystka. 

piątek, 24 marca 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 23.03.17

Rihanna została sfotografowana wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Artystka udała się później do swojego biura, które mieści się w jednym z wieżowców w mieście. Jak zwykle gwiazda zadbała o to, by jej stylizacja była ciekawa i wyróżniała się na tle innych przechodniów. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna ogłosiła kolejny Diamond Ball!

Rihanna, jako założycielka fundacji charytatywnej Clara Lionel Foundation (CLF) ogłosiła, że trzeci Diamond Ball odbędzie się 14 września w Nowym Jorku. Impreza charytatywna odbędzie się w Cipriani Wall Street.

Bal powraca po raz trzeci: pierwszy odbył się w 2014 roku, a drugi w 2015. Oba bale miały miejsce w Los Angeles. Podczas Diamond Ball zbierane są pieniądze na działalność Clara Lionel Foundation mającą na celu poprawę sytuacji na świecie w zakresie edukacji, zdrowia oraz ogólnej pomocy najuboższym i najbardziej potrzebującym. W oświadczeniu dla prasy Rihanna napisała:

"Nowy Jork to idealne miejsce na wspaniałą imprezę charytatywną, dlatego jestem tak podekscytowana, że bal odbędzie się właśnie tam. To wspaniały sposób na świętowanie osiągnięć Clara Lionel Foundation oraz na zwrócenie uwagi świata na naszą misję. Na pewno będzie to niezapomniana noc!"

Rihanna-Fenty.eu

środa, 22 marca 2017
Wideo: Rihanna ogląda swoją postać w serialu "Bates Motel"!

Charakter Rihanny jest niewątpliwie jedną z głównych zalet, jakie wszyscy w niej cenimy. Artystka udowodniła właśnie po raz kolejny, że mimo ogromnej popularności i całego zamieszania wokół jej osoby nadal pozostaje tą samą szaloną, uroczą i zupełnie wyluzowaną Rihanną.

Gwiazda, tak jak i większość jej fanów oglądała najnowszy odcinek serialu "Bates Motel", w którym to pojawia się gościnnie jako Marion Crane. Z tej okazji, artystka postanowiła urządzić na swoim Instagramie transmisje na żywo!

Całość wyglądała przekomicznie, gdy Rihanna oglądając samą siebie w telewizji przez cały czas komentowała różne sceny jednocześnie popijając tequilę w towarzystwie swoich dwóch przyjaciółek Jennifer i Leandry oraz stylisty Jahleel'a. Poniżej możecie obejrzeć ponad 45 minutowy filmik.