piątek, 18 sierpnia 2017
Newsy!

~ Rihanna podzieliła się z magazynem Vogue zdjęciami z przygotowań do festiwalu Crop Over, w którym wzięła udział na początku tego miesiąca. Jak widać przygotowania wymagały od niej sporo czasu i starań, a turkusowe włosy były tylko peruką. Autorem zdjęć jest Dennis Leupold, który od wielu lat podróżuje z Rihanną i dokumentuje jej poczynania. Znajdziecie je tutaj

~ Rihanna i marka Stance wypuścili nową kolekcję, a w niej znajdziemy skarpety z najbardziej legendarnymi momentami Rihanny na czerwonym dywanie i w teledyskach. Kolekcja to dwa zestawy po dwie pary skarpet. Oba są dostępne na stronie marki Stance, która ostatnio zaczęła wysyłać swoje produkty także do Polski. Pierwszy zestaw nazwany Rihanna Music Video Box, zawiera look z teledysków Pour It Up oraz Work. Drugi zestaw został nazwany zaś Rihanna Award Show Box i na skarpetach z niego znajdziemy Rihannę z czerwonego dywanu na gali CFDA w 2014 roku oraz w płaszczu od Guo Pei, który w 2015 roku założyła na galę MET. Oba zestawy można zakupić w tej samej cenie: 188,89 zł (317 zł z wysyłką).

~ Rihanna to mistrzyni w biciu rekordów, ale od kiedy pojawiła się na muzycznej scenie, to wydaje się, że jej jedyną godną przeciwniczką jest ona sama. Utwór "Wild Thoughts" znalazł się w tym tygodniu na miejscu pierwszym najpopularniejszych piosenek radiowych w Stanach Zjednoczonych. Jest to trzynasty singiel z udziałem gwiazdy, któremu udało się dotrzeć na szczyt notowania. Nie musimy chyba mówić, że tym samym zwiększa ona swoją przewagę nad Mariah Carey i innymi legendami, jeżeli chodzi o ilość piosenek, które dotarły do miejsca 1Pierwszym utworem Rihanny, któremu udało się zdobyć numer jeden na tej liście była "Umbrella" nagrana z Jay'em-Z, a ostatnim "The Monster"który nagrała wspólnie z Eminemem, a który na szczycie gościł na początku 2014 roku. Co ciekawe, miejsca pierwszego nie zdobył np. singiel "Work"który spędził aż 9 tygodni na szczycie Billboard Hot 100 w 2016 roku.

Dzisiaj do informacji podano, że Calvin Harris wystąpi podczas Diamond Ball, który odbędzie się we wrześniu. Harris dołączy tym samym do Kendricka Lamara, którego występ ogłoszono pod koniec czerwca. Galę, która odbędzie się 14 września poprowadzi Dave Chappelle, a na miejsce wybrano Cipriani Wall Street. Bal powraca po raz trzeci: pierwszy odbył się w 2014 roku, a drugi w 2015. Oba miały miejsce w Los Angeles. Podczas Diamond Ball zbierane są pieniądze na działalność Clara Lionel Foundation mającą na celu poprawę sytuacji na świecie w zakresie edukacji, zdrowia oraz ogólnej pomocy najuboższym i najbardziej potrzebującym.

Rihanna-Fenty.eu

Rihanna w Londynie - 16.08.17

Rihanna od niemalże pół roku spotyka się z saudyjskim milionerem Hassanem Jameelem mimo, że byli oni widziani razem tylko kilka razy. Gwiazda dosłownie każdego miesiąca lata do Londynu, gdzie spędza czas ze swoim nowym chłopakiem który mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii. 

Rihanna i Hassan byli widziani w środowy wieczór, 16 sierpnia gdy opuszczali restaurację Chiltern Firehouse. Artystka ubrana w jego bluzę starała się za wszelką cenę ukryć swojego nowego chłopaka, co wyglądało naprawdę komicznie. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

piątek, 11 sierpnia 2017
Rihanna na Barbadosie - 9.08.17

Rihanna przeszła kolejną metamorfozę wizerunkową. Po kilku dniach prezentowania swoich jaskrawo niebieskich włosów, artystka ponownie zmieniła swoją fryzurę. Tym razem gwiazda postawiła na naturalny brąz. 

Rihanna pojawiła się wczoraj po południu na pogrzebie dziadka swojej przyjaciółki Sonity, który odbył się w jednym z kościołów na Barbadosie. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce, gdy opuszczała budynek. 

wtorek, 08 sierpnia 2017
Rihanna świętuje Crop Over na Barbadosie - 7.08.17

Wczoraj po południu przez ulice Barbadosu przeszła huczna parada, podczas której mieszkańcy wyspy świętowali zakończenie zbiorów cukru trzcinowego zwanego Crop Over. Rihanna, która co kilka lat bierze udział w tej imprezie, nie mogła przegapić jej i w tym roku.

Powyżej znajdziecie ponad 150 zdjęć zrobionych Rihannie w poniedziałkowe popołudnie, gdy bawiła się w towarzystwie swoich przyjaciółek: Melissy, Jennifer, Leandry, Sonity i Noelli oraz dwóch młodszych braci: Rorrey'a i Rajad'a. Artystka miała na sobie piękny kolorowy kostium, który ozdobiony został przeróżnymi piórami i srebrną biżuterią. Wszystkie te elementy idealnie komponowały się z jaskrawo niebieskimi włosami gwiazdy.

niedziela, 06 sierpnia 2017
Rihanna na Barbadosie - 5.08.17

Rihanna co roku na początku sierpnia stara, by wyrwać się chociaż na kilka dni na rodzinny Barbados. To właśnie wtedy świętuje się zbiory cukru trzcinowego, a sama impreza nazywa się Crop Over. Gwiazda, która w tamtym roku nie mogła uczestniczyć w tym wydarzeniu z powodu swojego koncertu na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach trasy ANTI World Tour, tym razem obowiązkowo przybyła na Barbados. 

Powyżej zajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce wczoraj wieczorem, gdy opuszczała jeden z klubów na wyspie. Zaskakujący jest wygląd Rihanny... a mianowicie jej włosy. Artystka zaprezentowała się w jaskrawo niebieskich włosach, ale raczej jest to tylko peruka. 

piątek, 28 lipca 2017
Wideo: Premiera teledysku do utworu "Loyalty"!

Zupełnie niespodziewanie, kilka godzin temu odbyła się premiera nowego teledysku Kendricka Lamara do utworu "Loyalty", w którym wystąpiła również Rihanna! Wideoklip został nakręcony prawdopodobnie miesiąc bądź dwa temu przez Dave'a Meyersa, który już wcześniej pracował z artystką nad teledyskiem do utworu "Where Have You Been". Gwiazda wygląda w nim wręcz zjawiskowo. Zapraszamy do oglądania!

środa, 26 lipca 2017
Rihanna spotkała się z Prezydentem Francji!

Rihanna spotkała się dzisiejszego popołudnia w Pałacu Elizejskim z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem. Celem spotkania artystki z nowym przywódcą kraju była najprawdopodobniej namowa do finansowego wsparcia programów edukacji dziewcząt w krajach rozwijających się. Rihanna pojawiła się w Pałacu Elizejskim jako ambasadorka Global Partnership for Education.

Gwiazda, która na spotkanie z Emanuelem Macronem wybrała bardzo skromny i elegancki strój powitana została przed Pałacem Elizejskim przez żonę Prezydenta Francji, Brigitte Macron.

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna na premierze filmu "Valerian" w Paryżu - 25.07.17

Rihanna pojawiła się wczoraj wieczorem na premierze filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", która odbyła się w Paryżu we Francji. Artystka pozowała do zdjęć u boku swoich kolegów z planu, czyli Dana DeHaana i Cary Delevingne oraz reżysera obrazu Luca Bessona. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w kreacji domu mody Prada, do której dobrała szpilki Charlotte Olympia. Całość dopełniły okulary Cutler & Gross i torebka od Christiana Louboutina. Biżuteria Rihanny została oczywiście wykonana przez markę Chopard. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

wtorek, 25 lipca 2017
Rihanna w Londynie - 24.07.17

Wczoraj wieczorem w hotelu Chiltern Firehouse w Londynie odbyło się oficjalne przyjęcie, podczas którego świętowano brytyjską premierę filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Nie mogło zabraknąć na nim oczywiście Rihanny, która ponownie zachwyciła prezentują się w srebrnej zwiewnej sukience, do której dobrała parkę i szpilki w tym samym kolorze. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna w Londynie - 24.07.17

Powyżej znajdziecie kilka zdjęć, które zostały zrobione Rihannie wczoraj wieczorem, gdy opuszczała premierę filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w Londynie.