piątek, 27 października 2017
Rihanna na dwóch różnych okładkach magazynu Vogue Arabia!

 

Rihanna pracowała kilka tygodni temu nad tajemniczą sesją zdjęciową w centrum Londynu. Dziś dowiadujemy się, że była to sesja dla arabskiej edycji magazynu Vogue!

Artystka, która jest obecnie w związku z jednym z najbogatszych i najbardziej wpływowych przedsiębiorców Arabii Saudyjskiej, pojawi się aż na dwóch różnych okładkach pisma!

Listopadowe wydanie magazynu z Rihanną na okładce zakupić będzie można w dwóch wersjach: arabskojęzycznej i anglojęzycznej. Sesja gwiazdy utrzymana jest w egipskim stylu, a mianowicie wystylizowana jest ona na podobieństwo egipskiej królowej Nefertiti.

Rihanna w Nowym Jorku - 26.10.17

Po kilku dniach spędzonych w Nowym Jorku, Rihanna opuściła już miasto. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament. Artystka wróciła następnie do swojego nowego domu, którym od kilku miesięcy jest Londyn. 

niedziela, 22 października 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 21.10.17

Z różnymi spekulacjami należy się jeszcze wstrzymać, ale z pewnością wielu fanów ucieszy fakt, że Rihanna odwiedziła wczoraj studio nagraniowe! Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione artystce w sobotni wieczór, gdy wchodziła do studia Electric Lady Studios w Nowym Jorku. 

Rihanna w Nowym Jorku - 21.10.17

Kolejny dzień, kolejna metamorfoza. W życiu Rihanny nie ma czasu na nudę. Gwiazda została sfotografowana wczoraj po południu, gdy była w drodze na siłownię w Nowym Jorku. Artystka zaprezentowała się w zupełnie innej fryzurze, a mianowicie w krótkich uroczych loczkach! Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

piątek, 20 października 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 19.10.17

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie wczoraj wieczorem, gdy opuszczała studio fotograficzne Milk Studios w Nowym Jorku. Artystka, która tego dnia pracowała nad swoją nową sesją zdjęciową opuściła jej plan w... zupełnie innej fryzurze niż wcześniej.

Rihanna w Nowym Jorku - 19.10.17

Po całkowitym zniknięciu na prawie tydzień i rzekomym pobycie w Dubaju, Rihanna wróciła już do Stanów Zjednoczonych. Paparazzi sfotografowali gwiazdę wczoraj po południu, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Artystka udała się następnie do studia fotograficznego Milk Studios, w którym prawdopodobnie pracowała nad nową sesją. 

Rihanna po raz kolejny radykalnie zmieniła swój wygląd. Gwiazda postawiła tym razem na krótką fryzurę typu bob. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

sobota, 14 października 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 13.10.17

Po spędzeniu kilku dni w Nowym Jorku, Rihanna opuściła wczoraj miasto. Powyżej znajdziecie ponad 45 zdjęć zrobionych artystce w piątkowe popołudnie, gdy była w drodze na lotnisko JFK Airport w mieście. Gwiazda udała się następnie prawdopodobnie do Londynu.

piątek, 13 października 2017
Rihanna na promocji Fenty x Puma w Nowym Jorku - 13.10.17

Rihanna sprawiła dzisiaj, że dla wielu fanów oraz mieszkańców Nowego Jorku, piątek 13-go nie był ani nudny, ani wcale pechowy. Artystka promowała tego popołudnia swoją nową, jesienno-zimową kolekcję Fenty x Puma by Rihanna. Na zewnątrz butiku Bloomingdales oprócz samej gwiazdy pojawiła się masa jej fanów oraz modeli ubranych w projekty Rihanny. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna w Nowym Jorku - 13.10.17

Rihanna nie zwalnia tempa. Zaledwie 12 godzin po wzięciu udziału w konferencji Forces of Fashion zorganizowanej przez magazyn Vogue, artystka pojawiła się promocji własnej kolekcji Fenty x Puma! Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe, gdy opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. 

Ubrana od stóp do głów w projekty pochodzące z kolekcji na jesień/zimę 2017, Rihanna udała się następnie do butiku Bloomingdales w mieście, gdzie odbyła się promocja.

Przy okazji artystka zaprezentowała się w makijażu, który stworzony został przy użyciu kosmetyków z nowej kolekcji lini Fenty Beauty, czyli Galaxy, która trafiła dziś rano do sprzedaży!

Wideo: Rihanna opowiada o modzie na konferencji magazynu Vogue!

 Magazyn "Vogue” zorganizował wczoraj w Nowym Jorku swoją pierwszą konferencję zatytułowaną Forces of Fashion. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Marc Jacobs, Virgil Abloh, Victoria Beckham, Demna Gvasalia oraz Stella McCartney.

Na konferencji pojawił się line-up najlepszych światowych projektantów, a także część redakcji "Vogue'a". Sesje zawierały dyskusje na temat "cool" z Heronem Prestonem i Virgilem Ablohem, o przyszłości etycznej mody z Stellą McCartney, a nawet o tym, co oznacza doświadczanie sukcesu "po raz drugi" z Johnem Galliano. Nie mogło zabraknąć na niej oczywiście Rihanny, która od kilku już lat uznawana jest za jedną z największych ikon świata mody.

Artystka w rozmowie z Hamishem Bowlesem opowiedziała o wielu rzeczach. Począwszy od swojego niedawnego pokazu najnowszej kolekcji ubrań Fenty x Puma by Rihanna, lini kosmetyków Fenty Beauty, słynnej złoto-żółtej kreacji projektu Guo Pei aż po film "Ocean's 8", w którym zagrała jedną z głównych ról. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do oglądania poniżej! (Rozmowa zaczyna się od 4:16).

Tutaj znajdziecie też kilka pierwszych zdjęć zrobionych Rihannie podczas wywiadu, a także za kulisami konferencji.