środa, 22 marca 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 20.03.17

Rihanna od jakiegoś już czasu pracuje nad swoją własną linią kosmetyków noszących nazwę "Fenty Beauty". Artystka spotkała się przedwczoraj właśnie w tej sprawie z właścicielami sieci popularnych drogerii Sephora, która najprawdopodobniej zajmie się sprzedażą kosmetyków. Powyżej znajdziecie ponad 45 zdjęć zrobionych Rihannie w poniedziałkowy wieczór w Nowym Jorku. 

Wideo: Debiut Rihanny w serialu "Bates Motel"!

Rihanna zaliczyła przedwczoraj swój telewizyjny debiut! Artystka wystąpiła w piątym odcinku piątej serii serialu "Bates Motel" produkowanym przez telewizję A&E. Gwiazda, która w tym odcinku jak i zarówno w następnym wciela się w postać Marion Crane otrzymała bardzo dużo czasu ekranowano występując w conajmniej trzech różnych scenach. I całkiem nieźle sobie w nich poradziła! Poniżej możecie obejrzeć każdą ze scen. 

sobota, 18 marca 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 17.03.17

Po nieco ponad tygodniowym pobycie w Miami, Rihanna wróciła już do Nowego Jorku. Artystka została sfotografowana wczoraj wieczorem najpierw, gdy opuszczała swój apartament, a później gdy była w drodze do klubu Up & Down w mieście. Gwiazda postanowiła wrócić do swojego ulubionego czarnego koloru włosów. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

poniedziałek, 13 marca 2017
Billboard Hot 100: "Love On The Brain" w pierwszej piątce!

 

Rihanna jest w stanie dokonać niemalże niemożliwego. Takim tytułem określić można jej kolejny sukces na liście Billboard Hot 100. Utwór "Love On The Brain", który jest czwartym singlem promującym album "ANTI" wskoczył właśnie do pierwszej piątki tego notowania! 

Warto również nadmienić, że "Love On The Brain" do tej pory nie uzyskało dosłownie żadnej promocji ze strony Rihanny czy jej wytwórni. 

"Love On The Brain" jest 22-gim utworem Rihanny, któremu udało się dotrzeć do pierwszej piątki listy Billboard Hot 100. Tym samym gwiazda znajduje się teraz w elitarnej piątce artystów z największą ilością piosenek w Top 5 tego zestawienia. 

Jedynie Janet Jackson (24), Mariah Carey (26), Madonna (28) i The Beatles (29) mogą pochwalić się lepszym bilansem.

Ogromnie gratulujemy Rihannie kolejnego sukcesu!

czwartek, 09 marca 2017
Rihanna w Miami - 9.03.17

Po udanym pokazie najnowszej kolekcji Fenty x Puma w Paryżu, Rihanna udała się na zasłużony odpoczynek. Gwiazda została sfotografowana wczoraj po południu, gdy relaksowała się przy basenie jednego z hoteli w Miami na Florydzie. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

wtorek, 07 marca 2017
Rihanna w Paryżu - 6.03.17

Rihanna wybrała się wczoraj wieczorem po zakończeniu pokazu jesienno/zimowej kolekcji Fenty x Puma do restauracji Ferdi w Paryżu, gdzie świętowała wraz z rodziną i przyjaciółmi. Makijaż gwiazdy zarówno jak i jej fryzura naprawdę robią wrażenie. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna na pokazie Fenty x Puma - 6.03.17

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie podczas wczorajszego finału pokazu najnowszej kolekcji Fenty x Puma w ramach Paryskiego Tygodnia Mody. Artystka wyglądała na bardzo szczęśliwą, gdy weszła na scenę, by podziękować zebranym gościom.

Pokaz najnowszej kolekcji Fenty x Puma w Paryżu - 6.03.17

Kilkadziesiąt minut temu zakończył się pełen wrażeń i niesamowicie ciekawych projektów zaprezentowanych podczas pokazu najnowszej jesienno/zimowej kolekcji Fenty x Puma, który odbył się w ramach Paryskiego Tygodnia Mody. 

Pokaz, który otrzymał nazwę "Fenty University" jak sama nazwa wskazuje utrzymany był w stylu szkolnym. Show odbyło się we Francuskiej Bibliotece Narodowej, w której oprócz książek pojawiły się również szkolne ławki, dzwonek, zeszyty i szkolne szafki.

Pokaz obejrzeli m.in. Cara Delevingne, Joe i Nick Jonas, Salma Hayek, DJ Mustard, Future oraz rodzina Rihanny: mama Monica, ciocia Marcel oraz jej dwaj bracia Rorrey i Rajad. Za kulisami show oczywiście towarzyszyły gwieździe jej przyjaciółki: Melissa, Jennifer, Leandra i Ciarra.

Rihanna była przez cały czas zaangażowana w przygotowywanie modeli do wyjścia na wybieg. Tutaj możecie obejrzeć trwający 8 minut filmik nakręcony za kulisami show

Cały pokaz był transmitowany na Facebooku marki Puma. Możecie go obejrzeć jeszcze raz poniżej. Natomiast tutaj możecie zobaczyć jak wygląda cała jesienno/zimowa kolekcja Fenty x Puma.

poniedziałek, 06 marca 2017
Wideo: Przygotowania Rihanny do pokazu Fenty x Puma!

Rihanna zaprezentowała przed chwilą światu swoją nową, jesienno/zimową kolekcję ubrań/butów/dodatków stworzoną we współpracy z niemiecką marką Puma! Artystka publikowała dziś przez cały dzień różne zdjęcia i filmiki z przygotowań do pokazu. Znajdziecie je wszystkie na Instagramie gwiazdy.

Pokaz najnowszej kolekcji Fenty x Puma już dziś!

Już dziś o godzinie 21:00 czasu miejscowego, w Paryżu odbędzie się pokaz najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Fenty x Puma, stworzonej przez Rihannę we współpracy z niemiecką marką. Show odbędzie się we Francuskiej Bibliotece Narodowej, w której mieści się ponad 13 milionów książek!

OGLĄDAJ NA ŻYWO