piątek, 03 marca 2017
Rihanna na pokazie domu mody Dior w Paryżu - 3.03.17

Rihanna jak co roku, pojawiła się dziś na pokazie najnowszej kolekcji domu mody Christian Dior w ramach Paryskiego Tygodnia Mody. Gwiazda wyglądała bardzo szykownie w długim granatowym płaszczu, zamszowych butach i skórzanym berecie, do którego dobrała również skórzaną torebkę i złotą biżuterię. Całość dopełniła ciemnym makijażem. Oczywiście wszystkie ubrania i dodatki artystki pochodzą z najnowszej kolekcji Diora. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Już za trzy dni, czyli w poniedziałek 6 marca, Rihanna zaprezentuje paryskiej publiczności swoją nową kolekcję ubrań/butów/dodatków stworzoną we współpracy z marką Puma. 

środa, 01 marca 2017
Rihanna w Bostonie - 28.02.17

Powyżej znajdziecie kilka zdjęć zrobionych Rihannie wczoraj po południu, gdy opuszczała Uniwersytet Harvarda w Bostonie. Przypominamy, że artystka została tego dnia uhonorowana specjalnym tytułem Filantropa Roku za swój niezwykły udział w poprawie życia ludzi w zakresie zdrowia i edukacji na całym świecie.

Rihanna jest już prkawdopodopodobnie w Paryżu, gdzie rozpoczął się właśnie Tydzień Mody. Artystka ma w planach zaprezentowanie tam swojej najnowszej kolekcji ubrań/butów stworzonych we współpracy z marką Puma.

Rihanna została wyróżniona przez uniwersytet Harvarda!

Mimo, że Rihanna ma dopiero 29 lat, udało się jej osiągnąć naprawdę wiele. Przed chwilą artystka została wyróżniona przez Uniwersytet Harvard specjalnym tytułem 2017 Harvard University Humanitarian Of The Year, czyli Filantropa Roku 2017. 

Wokalista postawiła na bardzo elegancką kreacje domu mody Monse, w której prezentowała się bardzo szykownie.

Dziekan, uczniowie i członkowie uniwersytetu wygłosili swoje bardzo oryginalne i piękne przemowy po czym na scenie pojawiła się Rihanna. Artystka w swoim stylu zaczęła wygłaszać przemowę zaczynając od żartobliwego "Więc... dostałam się na Harvard!". Późniejsza mowa gwiazdy była równie oryginalna jak jej początek. Możecie ją obejrzeć poniżej. 

Gratulujemy Rihannie tego jakże prestiżowego i ważnego wyróżnienia!

wtorek, 28 lutego 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 27.02.17

Już dziś, Rihanna zostanie uhonorowana specjalnym tytułem 2017 Harvard University Humanitarian Of The Year, czyli Filantropa Roku 2017. W związku z tym artystka opuściła wczoraj wieczorem Nowy Jork i udała się do Cambridge w stanie Massachusetts, gdzie zostanie wręczona jej nagroda. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie wczoraj wieczorem, gdy opuszczała swój nowojorski apartament. 

Rihanna w Nowym Jorku - 27.02.17

Rihanna zniknęła zupełnie z mediów na ponad dwa tygodnie. Od czasu rozdania nagród Grammy Awards 2017, paparazzi nie udało się jej nigdzie sfotografować. Mimo tego prawie pewne jest, że swoje 29 urodziny artystka spędziła na Malediwach. Krążyły również plotki, że Rihanna była nawet w Paryżu przez kilka dni.

Jednakże to dopiero wczoraj, gwiazda została nareszcie zauważona przez fotografów. Powyżej znajdziecie ponad 50 zdjęć zrobionych Rihannie w poniedziałkowy wieczór na ulicach Nowego Jorku. Artystka postawiła na zupełnie nowy, ciekawy kolor włosów. 

piątek, 24 lutego 2017
Premiera nowego utworu Future i Rihanny "Selfish"!

Kilkadziesiąt minut temu swoją premierę miał nowy album rapera Future zatytułowany "HNDRXX", na którym znalazł się duet z Rihanną! Artyści połączyli wspólnie siły nagrywając naprawdę świetną piosenkę o tytule "Selfish". Zapraszamy do słuchania!

czwartek, 23 lutego 2017
Rihanna zostanie uhonorowana przez Uniwersytet Harvarda!

Rihanna od wielu lat jest bardzo zaangażowana w pomoc ludziom na całym świecie. Nie szuka przy tym poklasku i nie zdaje relacji mediom - po prostu działa i są tego efekty. Jej wysiłki zostały docenione przez Uniwersytet Harvarda, który postanowił uhonorować ją tytułem 2017 Harvard University Humanitarian of the Year (Filantrop Roku 2017). Dyrektor fundacji Harvarda S. Allen Counter w orzeczeniu wyjaśnił, dlaczego w tym roku wybór padł na Robyn Rihannę Fenty.

"Rihanna charytatywnie wybudowała centrum onkologii i medycyny nuklearnej, aby diagnozować i leczyć raka piersi w szpitalu Królowej Elżbiety w Bridgetown, na Barbadosie. Ponadto stworzyła program stypendialny w swojej fundacji Clara Lionel Foundation dla studentów z krajów karaibskich, którzy studiują w Stanach Zjednoczonych. Wspiera Global Partnership for Education oraz projekt Global Citizen, wieloletnią kampanię, która zapewni dzieciom z ponad 60-ciu rozwijających się krajów dostęp do edukacji. Program szczególnie wspiera dziewczynki oraz tych, którzy nie mają dostępu do edukacji w ogóle. Właśnie za te filantropijne przedsięwzięcia oraz inne działania dzielenia się z innymi, studenci oraz Fundacja Harvarda zdecydowali się na uhonorowanie Rihanny nagrodą 2017 Humanitarian of the Year Award."

Gala wręczenia nagrody odbędzie się 28 lutego w Sanders Theatre w Cambridge w stanie Massachusetts. Serdecznie gratulujemy Rihannie tego wspaniałego wyróżnienia!

Rihanna-Fenty.eu

środa, 22 lutego 2017
Nowa piosenka Future i Rihanny w ten piątek!

Okazuje się, że już w ten piątek, 24 lutego swoją premierę będzie miał nowy utwór rapera Future i Rihanny, który będzie nosił nazwę "Selfish"! Na razie nie są znane żadne inne szczegóły ale sądząc po utworze "Loveeeeeee Song", który znalazł się na siódmym albumie artystki "Unapologetic" można spodziewać się czegoś naprawdę mocnego.

Wideo: Kulisy sesji zdjęciowej Rihanny dla Harper

Dziś rano na Instagramie Evana Rogersa (odpowiedzialnego za filmowanie przeróżnych rzeczy dla Rihanny) pojawił się kolejny filmik nakręcony za kulisami sesji zdjęciowej gwiazdy dla magazynu "Harper's Bazaar". Marcowe wydanie pisma trafiło już do sprzedaży niemalże na całym świecie. Prawdopodobnie w Polsce również jest już ono dostępne.

Wideo: Nowy zwiastun serialu "Bates Motel"!

Przedwczoraj swoją premierę miał pierwszy odcinek piątego sezonu "Bates Motel". Rihanna, która wystąpi gościnnie w kilku następnych odcinkach nie pojawiła się w tym poniedziałkowym, ale poniżej możecie obejrzeć zwiastun drugiego odcinka serialu, który zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu.

Jak się okazuje postać grana przez gwiazdę, czyli Marion Crane będzie miała żonatego kochanka! Nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się więcej!