sobota, 28 lipca 2007
Wygraj płytę Rihanny!

Odpowiedz na pytanie: Czy uważasz, że uroda pomogła Rihannie w karierze i uzasadnij, dlaczego tak sądzisz? Odpowiedź przyślij SMS-em pod numer 71001 w dniach 30.07-10.08.07 r. W treści wpisz: gr.rihanna, po spacji odpowiedź. Jury wybierze 40 najciekawszych odpowiedzi, a ich autorki otrzymają płyty Rihanny. Koszt SMS-a: 1 zł netto (1,22 zł z VAT). Lista nagrodzonych od 24.08.2007 r. na www.glamour.pl Regulamin konkursu na www.glamour.pl

W dziale "Artykuły z gazet" zamieściłem wywiad z BRAVO i Glamour. Zapraszam do czytania.

Frank Lothar Photoshoot

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg

Artykuł z Fan Clubu

Rihanna twierdzi, że Kazach Boray jest najfajniejszym facetem?

Niemal w każdym teledysku Rihanny pojawiają się seksowni kolesie, ale sama gwiazda unika romansów. Z Jay'em-Z łączy ją tylko przyjaźń, a Ne-Yo po prostu pomagał jej w trudnych chwilach. Okazuje się jednak, że gwiada wzdycha do kogoś od dawna! "Po prostu uwielbiam Borata - wyznaje piosenkarka - Filmy i programy, w których występuje, mogłabym oglądać bez przerwy. Są przezabawne!" Kim jest ten tajemniczy wybranek Rihanny? Pochodzi z Kazachstanu, gdzie pracuje dla rządowej telewizji. Ma wielkie wąsy, białe zęby oraz trudności z porozumiewaniem się po angielsku. I chyba właśnie dlatego stał się wielką gwiazdą - komedię "Borat" obajrzało kilkaset milionów ludzi! "Ten facet wiedziałby, jak mnie rozbawić" - zwierza się Rihanna. Na razie jednak jej uczucie jest czysto platoniczne. "Nie mam czasu na związki. Muszę skupić się na mojej pracy" - wyjaśnia gwiazda.

czwartek, 26 lipca 2007
Ri na zakupach, 24.07.07

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg

W dziale "Artykuły z gazet" zamieściłem artykuł z najnowszego Popcornu. W najbliższym czasie postaram się dać też wywiad z Bravo.

Notowania "Umbrella"

W UK i USA "Umbrella" nie schodzi z pierwszych miejsc. Udało jej się także wskoczyć na pierwsze miejsca na listach przebojów Bravo i Popcornu. Na MTV przegoniła ją Avril Lavigne z utworem "When You're Gone".

środa, 25 lipca 2007
Parasolki Rihanny

Po oszałamiającym sukcesie przeboju "Umbrella" Rihanna postanowiła stworzyć własną kolekcję parasolek.

Aby zrealizować plan, piosenkarka połączyła siły z firmą odzieżową Totes. Owocem współpracy jest linia pięciu parasolek w cenie od 16 do 50 dolarów. Najdroższa z nich, Rihanna 2 Color Satin Stick, wygląda identycznie jak ta, z którą młoda gwiazda tańczyła podczas ostatniej gali MTV Movie Awards.

W Wielkiej Brytanii singel "Umbrella" nie spadł z pierwszego miejsca listy przebojów aż przez 10 tygodni, zostając tym samym najdłużej utrzymującym się na szczycie hitem od 10 lat.

Z utworem łączy się pewien zwyczaj - angielscy klubowicze rozkładają parasolki, kiedykolwiek słyszą numer na parkiecie.

Przebój pochodzi z najnowszej płyty artystki z Barbados, "Good Girl Gone Bad”, która pojawiła się w sklepach 4 czerwca 2007 roku.

Rihanna będzie jedną z gwiazd Coke Live Music Festival. Impreza odbędzie się w dniach 24 i 25 sierpnia na krakowskich Błoniach.

Megafon.pl

"Umbrella" na RTL Musicworld
Clear Channel Stripped - filmiki

Filmiki z Clear Channel Stripped do ściągnięcia:

S.O.S

Unfaithful

Is This Love

SUAD

Umbrella

 

Clear Channel Stripped

Rihanna wykonała takie utwory jak “Umbrella", "Shut Up And Drive", “Unfaithful", "S.O.S." i cover Bob'a Marley'a "Is This Love".

01~56.jpg 02~54.jpg 03~57.jpg 04~50.jpg 05~45.jpg 06~40.jpg 07~36.jpg 08~53.jpg 09~45.jpg 10~41.jpg 11~37.jpg 

wtorek, 24 lipca 2007
"Umbrella" - najlepszy singiel Rihanny!

Piosenka „Umbrella” pobiła kolejny rekord! Już 10 tydzień okupuje pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów!

Tym samym piosenka Rihanny jest najlepszym singlem dekady! Ostatnim przebojem, który tak długo okupował listy był kawałek „Love Is All Around” zespołu Wet Wet Wet. Piosenka ta pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „4 wesela i pogrzeb” i święciła swoje triumfy w 1994 roku!

Rihanna jest bardzo dumna ze swojego sukcesu. W wywiadzie dla MTV przyznała, że jej najnowsza płyta odsłania zupełnie nową stronę jej osobowości. W ostatnim czasie Rihanna uwierzyła w siebie i stała się kobietą świadomą swoich mocnych stron! Zmianę wizerunku artystki podkreślać ma również jej fryzura. Pojawiły się, co prawda zarzuty, że została ona skopiowana z uczesania Victorii Beckham, ale Rihanna zdementowała te plotki. Mówi, że z krótkimi włosami czuje się bardzo dobrze, bo podkreślają jej kobiecość.

MTV

W dziale "Download (teledyski)" możecie już ściągnąć nowy klip Ri "Don't Stop The Music".

Wyszedł nowy Popcorn, a w nim alfabet Rihanny. Jutro postaram się zamieścić go na blogu.