piątek, 28 lipca 2017
Wideo: Premiera teledysku do utworu "Loyalty"!

Zupełnie niespodziewanie, kilka godzin temu odbyła się premiera nowego teledysku Kendricka Lamara do utworu "Loyalty", w którym wystąpiła również Rihanna! Wideoklip został nakręcony prawdopodobnie miesiąc bądź dwa temu przez Dave'a Meyersa, który już wcześniej pracował z artystką nad teledyskiem do utworu "Where Have You Been". Gwiazda wygląda w nim wręcz zjawiskowo. Zapraszamy do oglądania!

środa, 26 lipca 2017
Rihanna spotkała się z Prezydentem Francji!

Rihanna spotkała się dzisiejszego popołudnia w Pałacu Elizejskim z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem. Celem spotkania artystki z nowym przywódcą kraju była najprawdopodobniej namowa do finansowego wsparcia programów edukacji dziewcząt w krajach rozwijających się. Rihanna pojawiła się w Pałacu Elizejskim jako ambasadorka Global Partnership for Education.

Gwiazda, która na spotkanie z Emanuelem Macronem wybrała bardzo skromny i elegancki strój powitana została przed Pałacem Elizejskim przez żonę Prezydenta Francji, Brigitte Macron.

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna na premierze filmu "Valerian" w Paryżu - 25.07.17

Rihanna pojawiła się wczoraj wieczorem na premierze filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", która odbyła się w Paryżu we Francji. Artystka pozowała do zdjęć u boku swoich kolegów z planu, czyli Dana DeHaana i Cary Delevingne oraz reżysera obrazu Luca Bessona. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w kreacji domu mody Prada, do której dobrała szpilki Charlotte Olympia. Całość dopełniły okulary Cutler & Gross i torebka od Christiana Louboutina. Biżuteria Rihanny została oczywiście wykonana przez markę Chopard. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

wtorek, 25 lipca 2017
Rihanna w Londynie - 24.07.17

Wczoraj wieczorem w hotelu Chiltern Firehouse w Londynie odbyło się oficjalne przyjęcie, podczas którego świętowano brytyjską premierę filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Nie mogło zabraknąć na nim oczywiście Rihanny, która ponownie zachwyciła prezentują się w srebrnej zwiewnej sukience, do której dobrała parkę i szpilki w tym samym kolorze. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna w Londynie - 24.07.17

Powyżej znajdziecie kilka zdjęć, które zostały zrobione Rihannie wczoraj wieczorem, gdy opuszczała premierę filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w Londynie.

Rihanna na premierze filmu "Valerian" w Londynie - 24.07.17

Wczoraj wieczorem na słynnym placu Leicester Square w Londynie odbyła się premiera filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". Największą gwiazdą czerwonego, a w zasadzie niebieskiego dywanu ponownie została Rihanna, która w najnowszej produkcji francuskiego reżysera Luca Bessona zagrała postać drugoplanową o imieniu Bubble. Artystka zaprezentowała się w pięknej zwiewnej sukni projektu domu mody Giambattista Valli, do której dobrała mini torebkę od Jimmy Choo, czerwone szpilki Gianvito Rossi oraz biżuterię marki Chopard. Powyżej znajdziecie ponad 80 zdjęć.

wtorek, 18 lipca 2017
Billboard Hot 100: "Wild Thoughts" na drugim miejscu!

Pomimo, że ani DJ Khaled ani Rihanna nie promują zbytnio utworu "Wild Thoughts" radzi on sobie całkiem nieźle na listach przebojów! Wszystko dzięki ogromniej popularności w radiach na całym świecie. 

Utwór "Wild Thoughts" nagrany wspólnie z Rihanną i Brysonem Tillerem zaliczył właśnie skok z miejsca #4 na #2 na liście Billboard Hot 100! Jeżeli tylko piosenka "Despacito" straci nieco na popularności możliwe nawet, że Rihanna będzie mogła dodać kolejny utwór do swojej bogatej już kolekcji numerów 1. 

Rihanna na premierze filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet"!

Rihanna pojawiła się wczoraj wieczorem na premierze filmu Luca Bessona zatytułowanego "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", która odbyła się w TCL Chinese Theatre w Los Angeles w Kalifornii. Gwiazda, która w filmie zagra postać o imieniu Bubble zaprezentowała się na czerwonym dywanie w pięknej sukni projektu Giambattista Valli, wiązanych butach Manolo Blahnika, które zaprojektowane zostały specjalnie dla niej oraz biżuterii Chopard. Artystka pozowała do zdjęć u boku swoich kolegów z planu, czyli Cary Delevingne oraz Dane'a DeHaan'a.

Film trafi do polskich kin 4 sierpnia.

czwartek, 13 lipca 2017
Rihanna w Los Angeles - 12.07.17

W swoim już stylu, Rihanna ponownie zniknęła z oczu paparazzi na ponad dwa tygodnie. Jednakże wczoraj nareszcie wyszła z ukrycia i udało im się sfotografować gwiazdę, gdy opuszczała jedną ze swoich ulubionych restauracji w Los Angeles, czyli Giorgio Baldi. Artystka miała na sobie beżową kurtkę i buty pochodzące z jej własnej kolekcji FENTY x PUMA. Powyżej znajdziecie ponad 60 zdjęć.

poniedziałek, 10 lipca 2017
Rihanna zaprezentuje nową kolekcję Fenty x Puma w Nowym Jorku!

Rihanna powraca do Nowego Jorku z nową kolekcją ubrań i butów Fenty Puma by Rihanna! Po dwóch bardzo udanych pokazach w Paryżu, artystka postanowiła, że kolejne show odbędzie się właśnie w Nowym Jorku. 

Podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, który odbędzie się na początku września Rihanna zaprezentuje światu swoją nową kolekcję przeznaczoną na wiosnę 2018.

 
1 , 2