piątek, 01 grudnia 2017
Skany francuskiego wydania magazynu Vogue!

Niespełna dwa tygodnie temu w internecie zadebiutowały trzy różne okładki francuskiej edycji magazynu Vogue, na których pojawiła się Rihanna. Dzisiaj wszystkie trzy wydania pisma trafiły do sprzedaży na całym świecie i dzięki uprzejmości jednego z serwisów już teraz możemy zobaczyć pierwsze skany!

Rihanna wzięła udział w trzech zupełnie różnych sesjach zdjęciowych wykonanych przez trzech fotografów/duetów, Juergena Tellera, Jean-Paul Gaude i Inez & Vinoodh. Wewnątrz pisma znaleźć możemy również mnóstwo prywatnych zdjęć gwiazdy, nawet takich z dzieciństwa, a także wywiad (którego większość jest niestety napisana w języku francuskim).

Wszystkie skany znajdziecie tutaj.

Rihanna odsłoniła własną ulicę!

Rihanna wzięła wczoraj po południu udział w ceremonii, podczas której rząd Barbadosu oficjalnie zmienił nazwę ulicy Westbury New Road, przy której wychowała się artystka na Rihanna Drive!

Podczas uroczystości, która trwała ponad dwie godziny odbywały się różne wydarzenia mające na celu uhonorowanie gwiazdy w jak najlepszy sposób. Oprócz różnych interesujących przemów wygłaszanych m.in. o tym jak wielkim skarbem dla kraju jest Rihanna i jak bardzo wszyscy jego mieszkańcy są z niej dumni odbył się nawet występ 11-letniej dziewczynki, która wygrała ten sam szkolny konkurs talentów co ona, gdy miała zaledwie 16 lat.

Rihanna oprócz znaku znajdującym się przy nowo nazwanej ulicy Rihanna Drive otrzymała również pomnik, który możecie zobaczyć tutaj.

Podczas ceremonii artystce towarzyszyli m.in. jej rodzice, Monica i Ronald, brat Rorrey, kuzynki, kuzyni, a także ulubienica gwiazdy Majesty. Oprócz nich pojawili się również jej najbliżsi współpracownicy, czyli Jennifer Rosales, Melissa Forde, Yusef Williams, Jahleel Weaver czy TyTy Smith.

Rihanna zachwyciła zebranych gości prezentując się w złoto żółtej kreacji projektu Hellessy, do której dobrała mini torebkę Jacquemus i szpilki w tym samym kolorze. Włosy natomiast upięła w uroczy koczek.

Powyżej znajdziecie ponad 170 zdjęć z tego jakże ważnego wydarzenia dla Rihanny.