środa, 03 maja 2017
Rihanna w klubie 1 OAK w Nowym Jorku - 1.05.17

Powyżej znajdziecie kilka uroczych zdjęć zrobionych Rihannie w poniedziałkowy wieczór na after party gali MET Ball, które odbyło się w nowojorskim klubie 1 OAK w Nowym Jorku. Artystka pozowała do zdjęć ze słynną Mary J. Blige. 

Rihanna w Nowym Jorku - 1.05.16

Po zakończeniu gali MET, Rihanna wybrała na swoje własne after party do klubu 1 OAK w Nowym Jorku. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe, gdy była w drodze do lokalu.

Rihanna na gali MET Ball w Nowym Jorku - 1.05.17

Jak co roku w pierwszy poniedziałek maja odbyła się jedna z najpopularniejszych gali modowych na świecie, czyli MET Ball. Rihanna, która w 2016 roku nie pojawiła się na słynnych schodach MET, tym razem nie mogła przegapić takiej okazji. Gwiazda zaprezentowała się w pięknej i bardzo ciekawej kreacji Comme des Garçons, do której dobrała biżuterię Chopard. Wielu dziennikarzy, a także magazynów modowych takich jak Vogue czy Elle jednogłośnie mianowali Rihannę na najlepiej ubraną gwiazdą tego wieczora.

Rihanna w Nowym Jorku - 1.05.16

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie w poniedziałkowy wieczór, gdy była w drodze na galę MET Ball w Nowym Jorku.

Rihanna w Nowym Jorku - 1.05.17

Rihanna po kilku wręcz tygodniach nieobecności w show biznesie pojawiła się przedwczoraj po południu na ulicach Nowego Jorku. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe, gdy opuszczała swój apartament.