czwartek, 07 czerwca 2018
Rihanna promuje fundację Clara Lionel Foundation w Nowym Jorku!

Mimo, że pod koniec lutego Rihanna skończyła 30 lat często odnosimy takie wrażenie, że z biegiem czasu artystka wygląda coraz młodziej. Wczoraj wieczorem w jednym ze sklepów marki Stance, z którą gwiazda współpracuje już od wielu lat odbyła się promocja kolejnych produktów sygnowanych nazwiskiem Rihanny. Tym razem były to skarpetki z wyszytym logo świetnie prosperującej fundacji artystki, dzięki której udało jej się już pomóc milionom osób na całym świecie.

Gwiazda wyglądała wręcz przepięknie w błyszczącej kreacji projektu Matthew Adamsa Dollana, wykonanej specjalnie dla niej i szpilkach od swojego ulubionego projektanta Manolo Blahnika, do których dobrała mini torebkę od Jasona Stalvey'a oraz naprawdę imponującą biżuterię. Całość dopełnił lekki makijaż oraz czarne wyprostowane włosy.

Do zdjęć z Rihanną pozowała jej urocza mama, Monica. Oprócz niej w sklepie pojawili się również jej młodszy brat Rorrey oraz kuzyn TeeJay.

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

Rihanna w Nowym Jorku - 6.06.18

Bardzo rzadko mają ostatnio ku temu okazję, ale czasami im się to udaje. Paparazzi sfotografowali Rihannę wczoraj późnym popołudniem na ulicach Nowego Jorku. Artystka była w drodze do sklepu marki Stance, w którym odbyła się promocja kolejnych produktów sygnowanych jej nazwiskiem. Powyżej znajdziecie ponad 25 zdjęć.