środa, 28 lutego 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 27.02.18

Po hucznych 30-tych urodzinach, które Rihanna obchodziła 20 lutego w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół, a także chłopaka Hassana Jameela, gwiazda opuściła wczoraj Nowy Jork. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia, jakie zrobili artystce paparazzi wczoraj po południu na lotnisku JFK Airport w mieście. Rihanna ubrana w wygodne szare dresy i jaskrawozielone buty projektu domu mody Balenciaga udała się najprawdopodobniej do Londynu. 

sobota, 17 lutego 2018
Rihanna w Nowym Jorku - 16.02.18

 

Rihanna zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że odkąd związała się z Hassanem Jameelem i na stałe zamieszkała w Londynie widujemy ją średnio cztery/pięć razy w miesiącu. Jednak zdarzają się wyjątki, gdy gwiazda opuszcza stolicę Wielkiej Brytanii. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie wczoraj wieczorem na lotnisku JFK Airport w Nowym Jorku. Nowością w wyglądzie gwiazdy są długie ciemnobrązowe włosy. 

Na razie nie wiadomo jaki jest cele wizyty Rihanny w Nowym Jorku. Bardzo możliwe, że to właśnie tam będzie świętować swoje 30-te urodziny, które obchodzić będzie w najbliższy wtorek, 20 lutego!

niedziela, 04 lutego 2018
Rihanna w Londynie - 3.02.18

Po krótkim pobycie w Senegalu, Rihanna wróciła już do swojego nowego domu, czyli do Londynu. Artystka wybrała się wczoraj wieczorem wraz ze swoim bratem Rorrey'em i kuzynem Teejay'em na mecz piłki nożnej rozegrany między drużynami Arsenalu i Evertonu na stadionie Emirates Stadium w stolicy Wielkiej Brytanii. Po meczu gwiazda pojawiła się na murawie, by zamienić kilka słów z zawodnikami Arsenalu i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia, a poniżej możecie obejrzeć filmik ze spotkania Rihanny z piłkarzami. 

sobota, 03 lutego 2018
Rihanna wzięła udział w konferencji Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji!

Rihanna ma wielkie serce i udowodniła to już wiele razy. Artystka zawsze dąży do tego, by pomoc otrzymał każdy kto tego potrzebuje. 

Rihanna, która od 2016 roku jest ambasadorką Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji, czyli stowarzyszenia zajmującego się zapewnieniem dostępu do edukacji dzieciom z krajów rozwijających się. Gwiazda z wielkim zapałem zachęca największych światowych przywódców, by w jak największym stopniu zaangażowali  się w pomoc dla światowego ruchu na rzecz edukacji. Wczoraj po południu w Dakarze w Senegalu odbyła się konferencja, podczas której omawiane były sprawy finansowania edukacji w krajach, które najbardziej jej potrzebują. Obecni byli na niej m.in. Prezydent Francji, Emmanuel Macron oraz Prezydent Senegalu, Macky Sall. Gościem specjalnym była Rihanna, która wygłosiła krótkie ale jakże ważne przemówienie:

"Chciałabym bardzo podziękować prezydentowi Macronowi i prezydentowi Sallowi za zaproszenie i zorganizowanie tej ważnej konferencji. Chciałabym też osobiście podziękować wszystkim, którzy przekazali datki dla organizacji. Osiągnęliśmy już bardzo wiele, ale nasza praca nigdy się nie kończy. Mamy przed sobą długą drogę. To walka, której nie przerwiemy, dopóki każdy chłopiec i każda dziewczynka nie uzyskają dostępu do edukacji".

Rihanna, która na tę okazję wybrała elegancki garnitur od Ralpha Laurena wymieniła następnie uścisk dłoni ze wszystkimi ważnymi osobistościami obecnymi na konferencji. Poniżej możecie obejrzeć jej przemówienie.