poniedziałek, 18 grudnia 2017
Nowe zdjęcia promujące kolekcję szminek Fenty Beauty!

Już 26 grudnia, czyli w sam raz na lekko spóźniony prezent pod choinkę, 14 różnych odcieni szminek z nowej kolekcji marki Fenty Beauty trafi do sprzedaży na całym świecie. 

Od kilku dni Rihanna codziennie umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia promujące swoje nowe produkty! Do tej pory w sieci pojawiło się 6 zdjęć gwiazdy, która na swoich ustach zaprezentowała sześć różnych odcieni: Clapback, Spanked, Candy Venom, One of the Boyz, Freckle Fiesta i Midnight Wasabi. Fotografie, które są piękne i naprawdę imponujące są autorem znanego fotografa Mariano Vivanco.

Powyżej znajdziecie wszystkie zdjęcia, które do tej pory pojawiły się na profilu Rihanny. A już dziś na Instagramie gwiazdy zadebiutuje kolejne!

wtorek, 12 grudnia 2017
Rihanna i Hassan Jameel w Londynie - 11.12.17

Mimo, że Rihanna i saudyjski przedsiębiorca Hassan Jameel spotykają się ze sobą od ponad 6 miesięcy nie afiszują się zbytnio ze swoim związkiem. Para, która większość czasu spędza w Londynie, gdzie Hassan mieszka i pracuje bardzo rzadko jest widywana razem, jednakże zdarzają się i wyjątki. 

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie i Hassanowi wczoraj po południu na lotnisku Heathrow w Londynie. Nie wiadomo jednak, czy oboje wysiedli z jednego samolotu, czy nowy chłopak artystki po prostu odebrał ją z lotniska.

14 różnych odcieni szminek w nowej kolekcji Fenty Beauty!

Niesamowite wyniki sprzedaży, jakie od samego początku notuje nowa linia kosmetyków Rihanny, Fenty Beauty tylko motywują gwiazdę do produkcji nowych produktów, bez których z pewnością wiele kobiet nie będzie mogła się rozstać. 

Już od 26 grudnia na całym świecie będzie można nabyć nową kolekcję szminek Rihanny, które dostępne będą w aż 14-tu różnych odcieniach! Kolekcja zatytułowana #MATTEMOISELLE to cała gama matowych kolorów wśród których znajdą się m.in.: jaskraworóżowy, fioletowy, granatowy, zielony, czerwony czy bardzo popularny ocień nude (cielisty). Wszystkie te produkty noszą wyjątkowe i bardzo oryginalne jak na Rihannę przystało nazwy takie jak: "The Boyz", "Griselda", "Shawty", "Ma'damn", "Clapback" czy "Saw-C".

Powyżej znajdziecie przepiękne zdjęcie Rihanny promujące kolekcję Mattemoiselle, którego autorem jest znany fotograf Mariano Vivanco. Natomiast poniżej możecie obejrzeć pierwszy spot reklamowy produktów, po które z pewnością ruszą miliony kobiet na całym świecie.

niedziela, 10 grudnia 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 8.12.17

Rihanna ostatnio nieco rzadziej bywa w Nowym Jorku co z pewnością spowodowane jest jej związkiem w saudyjskim przedsiębiorcą Hassanem Jameelem, który mieszka w Londynie. Jednakże, gdy tylko nadarza się okazja, by spędzić kilka dni w jednym z najsłynniejszych miejsc na świecie, gwizda stara się wykorzystać swój czas jak najlepiej. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione Rihannie w piątek wieczorem, 8 grudnia przed jednym z klubów w Nowym Jorku. Gwiazda po raz kolejny zaprezentowała nowy odcień szminki, który pojawi się w nowej kolekcji kosmetyków Fenty Beauty.

Rihanna w Nowym Jorku - 8.12.17

Rihanna została sfotografowana w piątkowe popołudnie, 8 grudnia gdy w towarzystwie swojej przyjaciółki/asystentki Jennifer Rosales opuszczała swój apartament w Nowym Jorku. Ubrana w kurtkę pochodzącą z własnej kolekcji Fenty x Puma, która jak na prawdziwą ikonę mody przystało była dokładnie w takim kolorze jaki został właśnie wybrany kolorem roku! Dodatkiem uzupełniającym była niewątpliwie szminka w takim samym odcieniu, która zapewne znajdzie się w nowej kolekcji kosmetyków Rihanny, Fenty Beauty. Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia.

czwartek, 07 grudnia 2017
Rihanna w Nowym Jorku - 6.12.17

Po spędzeniu kilku dni w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół, Rihanna opuściła już gorący Barbados. Mimo, że większość typowała Londyn jako jej następną lokalizację, artystka niespodziewanie udała się do Nowego Jorku. 

Powyżej znajdziecie pierwsze zdjęcia zrobione gwieździe wczoraj wieczorem, gdy była w drodze do słynnej areny sportowo-koncertowej Madison Square Garden, w której odbył się występ znanego aktora komediowego Chrisa Rock'a. Po zakończeniu show oboje zrobili sobie razem kilka zdjęć. Znaleźć je możecie tutaj.

Chwilę później Rihanna wybrała się wraz z przyjaciółmi do klubu Marquee w mieście. Poniżej znajdziecie również krótki filmik.

wtorek, 05 grudnia 2017
Rihanna najczęściej streamowaną artystką na Spotify!

Jak co roku platforma Spotify opublikowała listy najczęściej streamowanych artystów, albumów i piosenek. Nikogo pewnie nie zdziwi fakt, że znalazła się na nich Rihanna, która jest królową streamingu. Trzeci już rok z rzędu jest ona Najczęściej Streamowaną Artystką. Warto przypomnieć, że swój ostatni album Rihanna wydała w styczniu 2016 roku. Jak widać słuchacze lubią powracać do jej twórczości, a kolaboracje zawsze okazują się hitami. Już niedługo listy podsumowujące ostatni rok opublikuje magazyn Billboard.

Najczęściej Streamowane Artystki:

1. Rihanna
2. Taylor Swift
3. Selena Gomez
4. Ariana Grande
5. Sia

Gratulujemy!

 RihannaNavy.pl

Rihanna na Barbadosie - 3.12.17

Młodszy brat Rihanny, Rorrey zorganizował w zeszłą niedzielę, 3 grudnia imprezę, która odbyła się w jednym z klubów na Barbadosie. Powyżej znajdziecie kilka zdjęć zrobionych artystce, której oczywiście nie mogło tam zabraknąć.

Na razie nie wiadomo, czy Rihanna nadal przebywa na Barbadosie, ale większość jej współpracowników opuściło już wyspę. 

Rihanna na Barbadosie - 2.12.17

Rihanna przebywa od kilku dni na rodzinnym Barbadosie, gdzie pod koniec zeszłego tygodnia otrzymała ogromne wyróżnienie od władz kraju, czyli ulicę nazwaną własnym imieniem. 

Artystka nie ma ostatnio aż tak wiele na głowie więc mogła pozwolić sobie na chwilę odpoczynku. Oczywiście oprócz samego relaksu warto się też zabawić! W związku z tym Rihanna wybrała się w zeszłą sobotę, 2 grudnia na imprezę zatytułowaną Hennessy Artistry Show, która odbyła się w mieście Bridgetown na Barbadosie. Była to idealna okazja, by spędzić miło czas w gronie swojej rodziny i przyjaciół. Artystce udało się nawet spotkać ze swoimi przyjaciółkami z dzieciństwa, Melissą, Leandrą i Sonitą. Dwie ostatnie większość czasu spędzają właśnie na wyspie.

Powyżej znajdziecie kilka zdjęć, natomiast poniżej możecie obejrzeć kilka filmików, które pojawiły się na Instagramie Rihanny.

piątek, 01 grudnia 2017
Skany francuskiego wydania magazynu Vogue!

Niespełna dwa tygodnie temu w internecie zadebiutowały trzy różne okładki francuskiej edycji magazynu Vogue, na których pojawiła się Rihanna. Dzisiaj wszystkie trzy wydania pisma trafiły do sprzedaży na całym świecie i dzięki uprzejmości jednego z serwisów już teraz możemy zobaczyć pierwsze skany!

Rihanna wzięła udział w trzech zupełnie różnych sesjach zdjęciowych wykonanych przez trzech fotografów/duetów, Juergena Tellera, Jean-Paul Gaude i Inez & Vinoodh. Wewnątrz pisma znaleźć możemy również mnóstwo prywatnych zdjęć gwiazdy, nawet takich z dzieciństwa, a także wywiad (którego większość jest niestety napisana w języku francuskim).

Wszystkie skany znajdziecie tutaj.

 
1 , 2